Komedia 2024

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 22 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Komedia z 2024 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Odważna satyryczna wersja klasycznego serialu, w której kolejne pokolenie Evansów próbuje związać koniec z końcem na osiedlu socjalnym w Chicago.
Eddie Horniman nieoczekiwanie dziedziczy pokaźną wiejską posiadłość swojego ojca – tylko po to, by odkryć, że jest ona częścią tajnego imperium konopi indyjskich. Co więcej, wiele podejrzanych postaci z brytyjskiego półświatka chce mieć udział w tej operacji. Zdeterminowany, by wyrwać swoją rodzinę ze szponów, Eddie próbuje bawić się z gangsterami w ich własną grę. Jednak w miarę jak zostaje wciągnięty w świat przestępczości, zaczyna go lubić.
Dwójka samotnych nieznajomych dostaje pracę w tajemniczej agencji szpiegowskiej, która oferuje im wspaniałe życie szpiega, bogactwo, podróże po świecie i wymarzoną kamienicę na Manhattanie. Haczyk: nowa tożsamość w zaaranżowanym małżeństwie jako Pan i Pani John i Jane Smith. Teraz John i Jane co tydzień wykonują ryzykowne misję, jednocześnie stając przed nowym kamieniem milowym w związku. Ich skomplikowana przykrywka staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy zaczynają żywić do siebie prawdziwe uczucia. Co jest bardziej ryzykowne, szpiegostwo czy małżeństwo?


Psotna rodzinka uroczych tyranozaurów poznaje barwny prehistoryczny świat, świetnie się bawiąc w towarzystwie innych niezbyt rozgarniętych dinozaurów.
Dwójka genialnych lekarzy, którzy w szkole ze sobą rywalizowali, wpada na siebie po latach. Oboje przechodzą wielki kryzys i niespodziewanie znajdują w sobie pocieszenie.
Dick Turpin wyrusza w podróż pełną szalenie absurdalnych eskapad, kiedy zostaje przywódcą bandy wyjętych spod prawa i ma za zadanie przechytrzyć skorumpowanego stróża prawa i samozwańczego pogromcę złodziei Jonathana Wilde’a. W tej lekceważącej opowieści, której akcja rozgrywa się w XVIII wieku, Turpin jest najsłynniejszym złodziejem, którego sukces zależy głównie od jego uroku, umiejętności scenicznych i wspaniałej fryzury. Razem ze swoją bandą uroczych łotrzyków Turpin przeżywa wzloty i upadki.
W pierwszym sezonie serialu „Drugi najlepszy szpital galaktyki” doktorki Sleech i Klak mierzą się z niebezpiecznym, lecz potencjalnie przełomowym przypadkiem, zagrażając tym samym istnieniu rzeczywistości. Może jednak powszechna nicość byłaby lepsza od nędzy ich prywatnych żywotów…?
Samotny ojciec, który dziwnym trafem znalazł się w 2024 roku, desperacko pragnie wrócić do 1986 roku, gdyż jego mentalność epoki Shōwa zdaje się dziś być nie na miejscu.
Lochy, smoki i... pyszna potrawka z potworów? Poszukiwacze przygód zagłębiają się w przeklęte podziemia z misją ratunkową, przy okazji gotując tamtejszym monstrom piekło.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…