Krótkometrażowy

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Krótkometrażowy. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Tato! Tato! Tato! 6.3

Jest to miniserial animowany składający się z odcinków o długości do 2 minut. Głównymi bohaterami są orły bieliki. Mały, nieświadomy życia orzełek Szpundek uczy się świata od swojego ojca Leona, który jest kopalnią wiedzy i życiowych doświadczeń. Mądrość ta czasem śmieszy, czasem drażni, czasem rozczula...


Takezo Kensei: Sword Saint 10.0

Internetowy Spin-off serialu Herosi. Serial przedstawia historię legendarnego japońskiego samuraja Takezo Kenseia, który poprzez pokonanie buntownika Białobrodego i jego armii sprawił, że Japonia pozostała w izolacji od reszty świata.

Sąsiedzi 7.1

Pat i Mat to zdecydowanie jedna z najsłynniejszych par sąsiadów w kinie. Obaj plastelinowi bohaterowie żyją w domach położonych obok siebie. W każdym odcinku próbują coś naprawić, zbudować. Mimo iż to nie zawsze im wychodzi, nie załamują się i pracują dotąd aż zrobią to co zamierzyli z zadowalającym efektem.

Gwiezdne wojny: Wojny klonów 7.0

W całej galaktyce trwają nieustanne wojny klonów. Aby zapobiec całkowitej destrukcji planety, rycerze Jedi stają na cele armii Republiki i łączą swoje siły z klonami przeciw armii droidów. Czy uda im się pokonać przeciwnika zanim całkiem opanuje planetę ?

Sekai no Yami Zukan

"Sekai no Yami Zukan" to zbiór krótkich, 4-minutowych opowiadań o różnych nadnaturalnych zjawiskach (m.in. o UFO, klątwach, duchach). Seria nawiązuje do historii z gatunku horroru w mocnym klimacie retro, które były popularne w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych.

Słowa kluczowe