Krótkometrażowy

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Krótkometrażowy. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Usłysz, jak ciemna strona Mocy wzywa Sithów i innych mrocznych wojowników galaktyki. Ta kompilacja scen rozbrzmiewa odgłosami chaotycznych pojedynków, złowieszczymi tonami Mocy i grzmiącym oddechem Dartha Vadera.
Jest to miniserial animowany składający się z odcinków o długości do 2 minut. Głównymi bohaterami są orły bieliki. Mały, nieświadomy życia orzełek Szpundek uczy się świata od swojego ojca Leona, który jest kopalnią wiedzy i życiowych doświadczeń. Mądrość ta czasem śmieszy, czasem drażni, czasem rozczula...
Serial składa się z krótkich odcinków pokazujących przyszłość ziemskiej cywilizacji z punktu widzenia zagrożeń obecnych już w dzisiejszych czasach jak np. problemy energetyczne, informatyczne czy przestępczość.


Witamy w Invent'Tom Stories! Tom jest utalentowanym wynalazcą, który pomaga mieszkańcom Car City. W swoim super laboratorium tworzy najciekawsze wynalazki, aby spełnić marzenia swoich przyjaciół. Wehikuły czasu, roboty, latające piłki. i wiele więcej!

Smerfy

0,0
Smerfy powracają i są smerfniejsze niż kiedykolwiek! Dołącz do tych ukochanych niebieskich postaci, gdy wyruszają na ZUPEŁNIE NOWE przygody, które wzniosą urok, absurd i humor oryginalnej serii na jeszcze wyższy poziom! Smerfy idziemy!
Odwieczni rywale znów zmierzą się na ekranie. Razem z Tomem i Jerrym odkryjecie nowe, fantastyczne miejsca, jak chatka czarownicy czy laboratorium zwariowanego naukowca.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…