Kryminał 1993

Przedstawiamy listę 15 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Kryminał z 1993 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Strażnik Teksasu 5.9

Tytułowy bohater - Cordell Walker (Chuck Norris) jest kreowany na idealnego stróża prawa. Jest m.in. inteligentny, wysportowany, honorowy; posiada dużą intuicję, którą się kieruje i zawsze dobrze na tym wychodzi; jest także bezwzględny dla łamiących prawo, skutecznie walczy ze wszystkimi formami przestępczości. W pracy pomaga mu znajomość sztuk walki wręcz. Przy jego boku stoją wierni przyjaciele: partner James Trivette, były policjant C.D. Parker oraz pani prokurator Alex Cahill, ukochana Walkera.

Nowojorscy gliniarze 7.1

Detektywi Andy Sipowicz i John Kelley są głównymi bohaterami serialu przedstawiającego codzienne życie na jednym z posterunków nowojorskiej policji. Obaj policjanci mają diametralnie różne podejście do spraw, którymi się zajmują. Podczas gdy Andy zdaje się być zuchwałym lekkoduchem, jego partner zawsze okazuje spokój, opanowanie i wyrachowanie. Obaj jednak z wielką determinacją i pasją podchodzą do swoich obowiązków i troszczą się o wyeliminowanie przestępczości w swoim mieście.

Diagnoza morderstwo 7.3

Mark Sloan kieruje pracą szpitala w jednej z dzielnic Los Angeles. Chociaż obowiązki zawodowe zajmują większość jego czasu, nigdy nie odmawia pomocy miejscowej policji służąc jej w roli konsultanta medycznego. Razem ze swoim synem i grupą młodych lekarzy przyczynia się do rozwiązywania najtrudniejszych zagadek kryminalnych.


Wydział zabójstw Baltimore 3

Film jest bardzo realistycznym i dogłębnym spojrzeniem na wszystko, co łączy się z pracą policji w Wydziale Zabójstw. Policjanci tworzą grupę ludzi obowiązkowych i wyjątkowo oddanych swojej pracy. Chociaż sprawy, z jakimi się stykają są ponure i często okrutne, gotowi są oni w każdej chwili zająć się ich rozwikłaniem.

Słowa kluczowe