Kryminał 2001

Przedstawiamy listę 26 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Kryminał z 2001 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

24 godziny 7.8

Przez 24 godziny opowiada historię jednej doby z życia Jacka Bauera byłego agenta CIA, obecnie szefa elitarnej jednostki ds. Przeciwdziałania Terroryzmowi CTU. Każdy z odcinków to jedna godzina, z jak się okazuje, "najdłuższego dnia" w życiu Jacka. Cała historia rozpoczyna się dokładnie o północy w dniu prawyborów prezydenckich w Kalifornii. Senator David Palmer ma szansę zostać pierwszym w historii Stanów Zjednoczonych prezydentem afro-amerykańskiego pochodzenia. Komuś jednak bardzo zależy, aby tak się nie stało...


Jordan 7.4

Dr Jordan Cavanaugh to patolog, która została wyrzucona z biura koronera w Bostonie, gdyż jej pasja do rozwikływania zagadek wykraczała poza obowiązki służbowe. W kilka lat później stary znajomy przywraca ją na stanowisko. Jordan rozwiązuje zagadki we współpracy ze swoim ojcem, Maxem, bawiąc się w grę według zasady "ty będziesz zabójcą, a ja ofiarą i zobaczymy, co się stanie".

Babski oddział 4.0

Serial przedstawiający życie osobiste i zawodowe pięciu policjantek z San Francisco. Prezentuje zagadki kryminalne i przestępców, z którymi stykają się kobiety w pracy. Opowiada też o ich sukcesach i niepowodzeniach w miłości, o macierzyństwie i kobiecej przyjaźni.

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar 7.5

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar to serial ukazujący tajniki pracy nowojorskich stróżów prawa należących do specjalnego wydziału prowadzącego priorytetowe śledztwa. Detektywi rozwiązują zagadki kryminalne o bardzo dużym stopniu trudności. Część odcinków powstała na podstawie autentycznych, głośnych spraw, o których przebiegu informowały media. Do wydziału, o którego pracy opowiada serial "Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar", należą między innymi detektywi Alexandra Eames (Katherine Erbe) i Robert Goren (Vincent D'Onofrio). Zajmują się tak trudnymi sprawami jak szczegółowo zaplanowany napad na sklep jubilerski, zabójstwo ciężarnej narkomanki czy równie tajemnicza śmierć krytyków sztuki.

Largo 6.7

Serial akcji na podstawie słynnego komiksu autorstwa Philippe'a Francqa i Jeana Van Hamme. Largo Winch (Paolo Seganti) odkrywa, że jest dziedzicem ogromnej fortuny oraz przywództwa Grupy W, jednej z najpotężniejszych międzynarodowych organizacji na świecie. Jednak Largo odziedziczył również rzeszę wrogów, w szczególności Komisję Adriatycką, która jest odpowiedzialna za śmierć jego ojca. Ponadto, nie wszyscy w Grupie W są zadowoleni, że Largo postanawia zakończyć praktyki korupcyjne w organizacji. Largo zbiera wokół siebie zespół składający się z wieloletniego przyjaciela, Simona Ovronnaza, Georgija Kerensky'ego, byłego agenta KGB i eksperta od technologii, jak również byłej agentki CIA, Joy Arden, i doradcy jego ojca, Johna Sullivana. Poza wrogami, Largo musi również zmierzyć się z tym, co czuje do zmarłego ojca, który nigdy go nie uznał.

Power Rangers Time Force

Bezwzględny przestępca cofa się z roku 3000 do 2001. Wraz z nim czwórka wojowników, którzy chcą go pojmać.

Słowa kluczowe