Kryminał 2023

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 51 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Kryminał z 2023 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Uzależniony od alkoholu były muzyk rockowy wyrusza w szaloną podróż w najciemniejsze zakamarki Warszawy i ludzkiej psychiki, aby odnaleźć swojego zaginionego syna.
Serial opowiada o losach Charlie Cale. Kobieta posiada niesamowitą zdolność. Umie wykryć kiedy ktoś kłamie. Swoje umiejętności wykorzystuje pomagając w rozwiązywaniu przestępstw. Każdy odcinek ukaże nową zagadkę do rozwiązania przez główną bohaterkę, która podróżując swoim Plymouth Barracuda, za każdym postojem napotyka ciekawych ludzi i trudne do rozwiązania zbrodnie, których wyjaśnienia nie może sobie odmówić.

Berlin

7,1
W złotych czasach, przed wydarzeniami z Domu z papieru, Berlin i jego zdolny gang zbierają się w Paryżu, żeby zaplanować jeden z najambitniejszych skoków w historii.


Thriller psychologiczny rozgrywający się w 1979 r. na Manhattanie. Młody mężczyzna zostaje aresztowany za szokujące przestępstwo, a nietypowa śledcza musi rozwiązać kryjącą się za nim tajemnicę.
Pewnego dnia do miasteczka, w sam środek zżytej społeczności, trafia Weronika Nowakowska (Julia Kijowska), pisarka szukająca spokoju oraz ucieczki od życia i kłopotów, które zostawiła za sobą w stolicy. Wkrótce po jej przyjeździe w Lipowie dochodzi do tragicznych wydarzeń – ginie siostra z lokalnego zakonu, w którym obowiązują śluby milczenia. W jednej chwili w małym miasteczku każdy staje się podejrzany! Szef lokalnej policji, młody i ambitny Daniel Podgórski (Piotr Pacek), widząc zaangażowanie nowej mieszkanki, decyduje się na bardzo odważny ruch – wbrew wszystkim wciąga Weronikę w sprawę. Z każdym dniem kobieta zaczyna odkrywać kolejne sekrety miasteczka. Ale żeby dojść do prawdy, pisarka musi nie tylko wydobyć na światło dzienne głęboko skrywane tajemnice mieszkańców Lipowa, ale również stawić czoła swojej własnej. A przede wszystkim złamać zmowę milczenia!
Oparty na ngrodzonej BAFTA antologii kryminalnej BBC, w której każdy odcinek rozpoczyna się na sali sądowej. Historia jest opowiedziana z punktu widzenia oskarżonego, a widzowie odkrywają powoli, jak zwykły człowiek znalazł się w niezwykłej sytuacji.
Działając pod przykrywką jako Annika Stormare, fińska detektyw Emma Haka, zanurza się w skorumpowanym świecie bohemy artystycznej Sztokholmu.
Agent specjalny Will Trent został porzucony przy narodzinach i przeżył trudny okres dojrzewania w przepełnionym systemie opieki zastępczej w Atlancie. Zdeterminowany, by upewnić się, że nikt nie poczuje się tak jak on, ma teraz najwyższy współczynnik wykrywalności w GBI.
Dramat kostiumowy, w którym Lidia Poët bada sprawy morderstw i walczy o możliwość wykonywania zawodu. Serial inspirowany historią pierwszej włoskiej prawniczki.
Artysta, który zostaje wciągnięty w mroczną stawkę oszusta i ognisty oficer grupy specjalnej, którego misją jest uwolnienie kraju od jego zagrożeń w szybkim, nerwowym, jedynym w swoim rodzaju thrillerze.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…