Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Musical. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Para zmuszona do rozstania musi odnaleźć się ponownie w innym życiu, aby przełamać klątwę ciążącą nad miastem, z powodu której nikt nie może się tam zakochać.
Niesłusznie oskarżona Abla Fahita zostaje rozdzielona z dziećmi, ale ta lubiąca sobie dogadzać diwa zrobi wszystko, by odzyskać dobre imię i wrócić do rodziny.
Payton Hobart (Ben Platt), dobrze sytuowany uczeń z Santa Barbara w Kalifornii, już w wieku siedmiu lat miał sprecyzowane plany na przyszłość: stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych. Po drodze do tego ambitnego celu Payton musi jednak przebrnąć przez najbardziej grząskie bagno w historii polityki — liceum Saint Sebastian. Aby wygrać wybory na przewodniczącego samorządu szkolnego, zapewnić sobie miejsce na Harvardzie i przybliżyć się do wymarzonego celu, Payton będzie musiał przechytrzyć swoich cwanych kolegów, nie narażając na szwank własnych zasad moralnych i mozolnie wypracowanego wizerunku.


Te zbuntowane dzieciaki czeka szalony rok. Właśnie zaczynają pracę nad fantastycznym musicalem. Gdy muzyka i choreografia są już prawie gotowe, okazuje się, że do premiery nie dojdzie. Nowa dyrektorka szkoły Agnes chce, aby uczniowie koncentrowali się na dyscyplinie, dobrych ocenach i nauce. Na szczęście Julia (Djamila) ma plan. Razem z wyrzutkami i ich nowymi przyjaciółmi znajduje sposób na ominięcie zasad dyrektorki i kontynuowanie pracy nad musicalem — w tajemnicy. Czy grupie przyjaciół uda się doprowadzić do wymarzonej premiery i odzyskać kontrolę nad szkołą?
Serial opowiada o rodzinie Tillermans, która mieszka i opiekuje się Central Parkiem. Owen jest kierownikiem parku, a jego żona Paige jest dziennikarką wychowującą swoje dzieci Molly i Cole w najsłynniejszym parku na świecie. Wszystko to próbuje zniszczyć Bitsy Brandenham oraz jej asystentka Helen, planują jak sprawić by park przetał istnieć, by na jego miejscu wybudować kolejne wieżowce.
Tytułowy Barney jest dinozaurem - T-rexem, który przeżywa wspaniałe i niewiarygodne przygody. Razem z paczką swoich przyjaciół, również dinozaurów, którą tworzą: Baby Bop, B.J., Riff i Kami, zawsze znajdą powód do tego, by dobrze się bawić. Niejednokrotnie popadają także w kłopoty, jednak dzięki współpracy, zaufaniu i poczuciu humoru, zawsze wychodzą z nich obronną ręką, bogatsi o nowe życiowe doświadczenia...
Królowa Poppy świętuje nadejście spokojnych czasów, organizując przyjęcia, konkursy i zawody. Tymczasem Mruk stara się być mniej zrzędliwy.
Prawie 15 lat po premierze filmu „High School Musical”, uczniowie liceum East High pod kierunkiem nowej nauczycielki teatru postanawiają wystawić na scenie musical „High School Musical”. W role Gabrieli, Troya i pozostałych postaci wcielą się: Nini, wschodząca gwiazda, która właśnie wróciła z obozu teatralnego, Ricky, uwielbiający jazdę na deskorolce były chłopak Nini, który dołącza do grupy teatralnej tylko po to, żeby odzyskać dziewczynę, E.J., nowy obiekt westchnień Nini oraz Gina, ambitna, nowa uczennica, która uwielbia teatr, ale skrywa jakieś mroczne tajemnice. Przy akompaniamencie nowych piosenek oraz własnych interpretacji klasyków z HSM młodzi aktorzy w pocie czoła pracują nad nowatorską inscenizacją „High School Musical”, jednocześnie zmagając się z codziennym życiem, które pisze własne scenariusze.
Miłość, strata i przewrotność losu przeplatają się w tym dramacie muzycznym o dwójce artystów, którzy żyją pełnią życia we współczesnym Los Angeles.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…