Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Muzyczny. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Największy fan popularnego piosenkarza przejmuje tożsamość swojego idola. Szybko jednak zdaje sobie sprawę, jak trudno jest być gwiazdą.
Witamy w EWS, prestiżowej szkole z internatem. Tu wyboista droga ku sławie stoi otworem przed każdym, kto nie jest mięczakiem. Zbuntowani to reboot popularnej opery mydlanej, na podstawie której nakręcono oddzielne telenowele w Argentynie i Meksyku na początku lat 2000. W Zbuntowanych w reżyserii Santiago Limóna i Yibrana Asauda przemierzamy korytarze Elite Way School, poznając nowe pokolenie uczniów, nowe historie i nowych bohaterów (oraz kilkoro dobrze znanych, których wieloletni fani bez trudu rozpoznają). W ośmiu odcinkach śledzimy losy grupy uczniów starających się wygrać Bitwę zespołów — konkurs muzyczny, który może zaważyć na ich przyszłej karierze muzycznej. Jesteśmy też świadkami ich pierwszych miłości i przyjaźni oraz działań pewnego tajemniczego stowarzyszenia, które może pokrzyżować muzyczne plany pierwszoroczniaków.

Atlanta

7,2
Perypetie dwóch kuzynów, rapperów robiących karierę na muzycznej scenie Atlanty. Odmienne poglądy na temat sztuki i biznesu, sukcesu oraz rasy sprawią, że ich wspólna droga nie będzie łatwa.


W brazylijskim stanie Goiás zakochani w sobie i marzący o muzycznej sławie Deusa i Tadeu postanawiają założyć zespół Só Se For Por Amor (Wszystko dla miłości). Gdy kariera grupy zaczyna nabierać rozpędu, Deusa otrzymuje propozycję kontynuowania kariery solowej, na czym cierpi jej związek. Zespół zaczyna poszukiwania nowej wokalistki, którą chce zostać m.in. tajemnicza Eva.

Rap Sh!t

0,0
Serial komediowy autorstwa Issy Rae, który opowiada o trzech kobietach – hip-hopowym duecie i ich menadżerce – próbujących zaistnieć na muzycznej scenie w Miami.
Program to amerykańskie show telewizyjne składające się z kilku skeczy w wykonaniu stale współpracującej grupy komików, jednego gościa - znanej osoby ze świata showbiznesu oraz zaproszona grupa muzyczna.

Monarch

0,0
Romanowie stworzyli dynastię muzyki country, ale kiedy ich panowanie jest zagrożone, Nicolette nie zatrzyma się przed niczym, aby chronić dziedzictwo swojej rodziny.
Od blokowisk po największe paryskie sale koncertowe. Ten serial opowiada o dwóch nastoletnich przyjaciołach, od których zaczęła się historia hip-hopu we Francji.
Serial dokumentalny opowiada historię Saïda M'Roumbaby, syna imigrantów z Komorów, urodzonego w północnej części Marsylii, a obecnie jednego z najpopularniejszych francuskich artystów. Serial zdradza klucz do sukcesu rapera - przyjaźń na śmierć i życie, która połączyła go z trójką innych artystów występujących w tej sadze - Matéo, Mejem oraz Djamalim.
Serial Dziki rytm wyreżyserował cieszący się światową sławą Simón Brand, a oprawą muzyczną produkcji zajął się Santiago Uribe. Jest to historia Antonii i Kariny — dwóch pochodzących z odmiennych światów tancerek, które łączy pasja do muzyki. Antonia to występująca w prestiżowej akademii „El Royal” perfekcjonistka, która musi teraz zmienić swój styl, żeby wystąpić w wymarzonym przedstawieniu. Tymczasem Karina, dla której szkołą były ulice Bogoty, stara się łączyć koniec z końcem, marząc o pokazaniu światu swojego talentu i tanecznej grupy „Pura Kaye”. Gdy Antonia poznaje Karinę, nie może wyjść z podziwu dla jej luzu i miejskiego stylu. Zdaje sobie sprawę, że Karina ma właśnie to, czego jej samej brakuje, więc staje się częścią jej niełatwego życia, w zamian oferując jej splendor własnego. Obie tancerki cały czas mają poczucie, że marzenia uda się dogonić, więc nie zważają na ryzyko i dają z siebie wszystko na scenie i poza nią.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…