Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Muzyczny. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

VGLY

0,0
Vgly i jego zespół chcą być rozpoznawalni, ale będąc na dole drabiny społecznej, bez kontaktów, pieniędzy i jakichkolwiek przywilejów nie jest to łatwe. Muszą stawić czoła swojemu pochodzeniu, aby odnieść sukces w biznesie muzycznym.
Profesor Amaranto Molina przybył Instytutu Ultranova, by pozbyć się stamtąd zacofanych i dyskryminacyjnych szkolnych zasad. Dyrektor szkoły, Eduardo Kramer, co roku wybiera piątkę uczniów, zwaną Wysokimi Tonami, by stworzyć z nich zespół. Dyskryminuje on głosy o niskim tonie, gdyż uważa, że nadają się na muzyczny rynek. Amaranto i jego nietuzinkowe metody pokażą szkole, że może być inaczej. Wywalczy tolerancję i pomoże uczniom odkryć muzyczne talenty.

Neon

0,0
Ambitny młody wykonawca reggaetonu przeprowadza się z przyjaciółmi do Miami, gdzie w pogoni za sukcesem wspólnie pokonują trudności i zderzają się z rzeczywistością.


Program to amerykańskie show telewizyjne składające się z kilku skeczy w wykonaniu stale współpracującej grupy komików, jednego gościa - znanej osoby ze świata showbiznesu oraz zaproszona grupa muzyczna.

Girls5eva

0,0
Gwiazdy jednego przeboju - girlsband z lat 90. - próbują wrócić na scenę, jednocześnie żonglując sprawami rodzinnymi, problemami w związkach i bolączkami wieku średniego.
Rozbrykany Alvin dorasta wraz z braćmi pod okiem pisarza piosenek, przy okazji przeżywając masę przygód i wiele dowiadując się o świecie.
Serial animowany, w którym Gabi i jej gromadka uroczych kotków z Kiciusiem Pandusiem na czele wspólnie tworzą i przeżywają masę przygód w magicznym świecie.
Dokument przedstawiający przełomowe momenty w rozwoju różnych gatunków światowej muzyki popularnej.

Monarch

0,0
Romanowie stworzyli dynastię muzyki country, ale kiedy ich panowanie jest zagrożone, Nicolette nie zatrzyma się przed niczym, aby chronić dziedzictwo swojej rodziny.
Para uwielbiających zabawę przyjaciół, Daisy i Cole, wykorzystuje muzykę i wyobraźnię do rozwiązywania problemów w mieście pełnym postaci z dziecięcych rymowanek.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…