Przygodowy

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Przygodowy. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Po burzliwej bitwie między Godzillą a Tytanami, która zrównała z ziemią San Francisco, pewne rodzeństwo podąża śladami ojca, aby odkryć powiązania swojej rodziny z tajną organizacją znaną jako Monarch. Wskazówki prowadzą ich do świata potworów i ostatecznie w dół króliczej nory do mężczyzny o imieniu Lee Shaw, który jest oficerem armii. Obejmująca trzy pokolenia dramatyczna saga wkrótce ujawnia pogrzebane sekrety.
Historia Velmy Dinkley, niedocenionego mózgu gangu Scooby-Doo Mystery Inc. Oryginalna i humorystyczna opowieść ukazuje złożoną i barwną przeszłość jednej z najbardziej lubianych amerykańskich entuzjastek zagadek.

One Piece

7,2
7,8
„One Piece” to wyjątkowa opowieść o legendarnych przygodach na wielkim morzu oparta na bestsellerowej mandze Eiichira Ody. Monkey D. Luffy to młody awanturnik, który pragnął wolności, odkąd tylko sięga pamięcią. Wyrusza więc ze swojej wioski na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu bajecznego skarbu, tytułowego One Piece, aby zostać królem piratów. Jednak w tym celu musi zgromadzić załogę, o jakiej zawsze marzył, a także znaleźć statek, na pokładzie którego przetrząśnie każdy cal szerokich mórz, pozostawiając w tyle depczącą mu po piętach piechotę morską i przechytrzając niebezpiecznych rywali na każdym kroku.


Jennifer Walters prowadzi skomplikowane życie samotnej, trzydziestokilkuletniej adwokat, która przypadkiem zostaje przemieniona w supermocnego Hulka.
Maggie (Lauren Cohan) oraz Negan (Jeffrey Dean Morgan) podróżują do postapokaliptycznego Manhattanu, dawno temu odciętego od kontynentu. Rozpadające się miasto jest wypełnione zombiakami i mieszkańcami, którzy uczynili Nowy Jork swoim własnym światem pełnym anarchii, niebezpieczeństwa, piękna i terroru.
Grupa rozbitków spotyka na południowym Pacyfiku mnóstwo przerażających istot na czele z rządzącą wyspą ogromną małpą — Kongiem.

Superman i Lois

6,8
6,7
Po latach walki ze złoczyńcami, potworami oraz najeźdźcami z kosmosu siejącymi spustoszenie w Metropolis najsłynniejszy na świecie superbohater, Człowiek ze Stali (Tyler Hoechlin), oraz dziennikarka Lois Lane (Elizabeth Tulloch), stają twarzą w twarz z jednym z największych wyzwań – stresem, presją oraz złożonością bycia pracującymi rodzicami w dzisiejszym skomplikowanym świecie. Jakby tego było mało, Clark i Lois zdają sobie sprawę, że ich synowie, Jonathan (Jordan Elsass) i Jordan (Alexander Garfin), mogli odziedziczyć supermoce po ojcu, które z czasem mogą się w nich ujawnić. Znani z uniwersum DC Comics bohaterowie powracają w nowym serialu. W głównych rolach występują Tyler Hoechlin (Droga do zatracenia) oraz Elizabeth Tulloch (Artysta).
Ciąg dalszy wydarzeń z filmu Rodzinka rządzi. Theodore Templeton zostaje wrobiony w defraudację i zmuszony znów stać się dawnym Szefem Bobasem, a także stanąć oko w oko ze swoim bratem Timem i bratanicami — cwaną Tabithą i zatrudnioną w Korporacji Bobas Tiną. Razem z Tiną Szef Bobas prowadzą nowy zespół terenowy, którego zadaniem jest podniesienie wskaźnika miłości do dzieci oraz powstrzymanie nowych superzłoczyńców przed zniszczeniem samej Korporacji.

Andor

7,0
8,3
W niebezpiecznych czasach, pełnych intryg i zdrady, Cassian Andor przystępuje do walki z tyranią Imperium Galaktycznego. Wkrótce staje się bohaterem Rebelii.
Zanurz się po łokcie w nieznane zakamarki uniwersum CHŁOPAKÓW dzięki CZYSTEMU ZŁU - ośmioodcinkowej animowanej antologii, której każdy odcinek jest dziełem najbardziej nieprzewidywalnych, pokręconych i chorych umysłów branży rozrywkowej.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…