Przygodowy 1985

Przedstawiamy listę 12 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Przygodowy z 1985 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

MacGyver 7.3

MacGyver, człowiek potrafiący zrobić wszystko z niewielkiej ilości czegokolwiek. Pracuje dla fundacji "Feniks" i wykonuje różne "szpiegowskie" misje. Wychodzi z każdej opresji dzięki znajomości chemii, fizyki i wszystkich dziedzin spokrewnionych. Serial, który chętnie ogląda i młodzież i dorośli, chociaż ma już swoje 20 lat!

ThunderCats 7.5

Grupa ocalałych z planety Thundera dzielnie stawia czoła czyhającym na ich życie bezwzględnym mutantom. Wejdź do świata egzotycznych stworzeń, mistycznych mocy oraz walk pomiędzy dobrem a złem.

Przyłbice i kaptury 7.1

Dwóch przyjaciół Czarny i Jaksa, w służbie u króla Polski, zostaje wysłanych na terytorium krzyżackie z niebezpieczną misją – mają uwolnić siostrzenicę polskiego dygnitarza.


Shagma albo zaginione światy

Arkadyjczycy stworzyli wspaniałą cywilizację; aby przedłużyć jej istnienie lud ten zostaje zmuszony do zamieszkania pod powierzchnią ziemi. W nowej Arkadii zostaje stworzone sztuczne słońce - Shagma. Ale i ono po pewnym czasie zaczyna gasnąć. Teraz przyszłość całego ludu Arkadyjczyków zależy od grupki młodych śmiałków, którzy wyruszają na pomoc źródłu światła i ciepła.

Oko proroka czyli Hanusz Bystry i jego przygody 6.0

Akcja serialu toczy się w latach dwudziestych XVII wieku. Bohaterem jest kilkunastoletni chłopiec - Hanusz Bystry, który mieszka na południu Polski. Ojciec Hanusza jest furmanem, który prowadzi kupieckie karawany. Za zaoszczędzone pieniądze wydzierżawił zajazd, który po ostatnich spłatach ma się stać jego własnością. Niestety wojna przerywa handel i na wykupienie zajazdu brakuje pieniędzy.

Słowa kluczowe