Przygodowy 1997

Przedstawiamy listę 18 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Przygodowy z 1997 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Buffy: Postrach wampirów 7.1

Młoda dziewczyna z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.

Gwiezdne Wrota 8.1

Serial będący kontynuacją filmu Gwiezdne wrota, gdzie kolejne odcinki, ilustrują wyprawy do innych światów przy wykorzystaniu wrót, nadzorowanych przez wojskowych. W tym serialu wrota działają w obie strony i również mogą przez nie przebywać przybysze z innych wymiarów i to zarówno dobrzy jak i siejący zagładę. Wyprawy są dowodzone przez pułkownika O'Neila (R.D.Anderson).

Pokémon 6.0Kenpû denki baruseruku 7.3

W świecie wojen i demonów, ludzie są tylko zabawką bóstw. Przez bezkresne, ziemskie pustkowia podróżuje mroczny rycerz - Gats. Pewnego dnia spotyka Griffith-a, przywódcę "Brygady Jastrzębia". Wkracza w ich szeregi i razem dążą do władzy...

Księżniczka Sissi 6.7

Elżbieta, prosta dziewczyna znana wszystkim jako Sissi, zakochuje się w księciu Franciszku. Zanim jednak ich miłość zatryumfuje będą musieli przejść wiele przeszkód, na czele z matką księcia, arcyksiężną Zofią.

Dzielne żółwie: Następna mutacja 4.0

Aktorski serial oparty na popularnej animacji i komiksie "Wojownicze żółwie ninja" to nowe przygody dzielnych i odważnych przyjaciół: Leonarda, Donatella, Raphaela i Michaelangela oraz ich nowej koleżanki - żółwicy - Venus de Milo.

Słowa kluczowe