Przygodowy 1997

Przedstawiamy listę 20 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Przygodowy z 1997 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Gwiezdne Wrota 8.1

Serial będący kontynuacją filmu Gwiezdne wrota, gdzie kolejne odcinki, ilustrują wyprawy do innych światów przy wykorzystaniu wrót, nadzorowanych przez wojskowych. W tym serialu wrota działają w obie strony i również mogą przez nie przebywać przybysze z innych wymiarów i to zarówno dobrzy jak i siejący zagładę. Wyprawy są dowodzone przez pułkownika O'Neila (R.D.Anderson).

Pokémon 6.1

Buffy: Postrach wampirów 7.0

Młoda dziewczyna z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.


Księżniczka Sissi 6.7

Elżbieta, prosta dziewczyna znana wszystkim jako Sissi, zakochuje się w księciu Franciszku. Zanim jednak ich miłość zatryumfuje będą musieli przejść wiele przeszkód, na czele z matką księcia, arcyksiężną Zofią.

Dzielne żółwie: Następna mutacja 4.0

Aktorski serial oparty na popularnej animacji i komiksie "Wojownicze żółwie ninja" to nowe przygody dzielnych i odważnych przyjaciół: Leonarda, Donatella, Raphaela i Michaelangela oraz ich nowej koleżanki - żółwicy - Venus de Milo.

Kenpû denki baruseruku 7.2

Serial przedstawia przygody Gutsa i jego przyjaciół z Kompanii Jastrzębia. Jako kilkunastoletni chłopak Guts, przegrywa pojedynek z dowódcą jastrzębi Griffithem. Po tej porażce zostaje jednym z jego najemników. Już wkrótce kompania opowiada się po stronie Midlandu, w walce z Chudą. Od tej pory ich Zycie to tylko pasmo kolejny walk, zarówno z ludźmi jak i demonami. To jednak dopiero początek ich drogi, bo Griffith i Guts zostali wybrańcami bogów.

Słowa kluczowe