Przygodowy 1998

Przedstawiamy listę 26 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Przygodowy z 1998 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Kaubôi bibappu 8.2

Spike Spiegel jest łowcą nagród o tajemniczej przeszłości. Żyje od jednej wypłaty do drugiej, starając się robić jak najmniej. Jego partnerami są Jet Black właściciel statku kosmicznego Bebop, Faye Valentine złodziejka, Ed geniusz komputerowy oraz Ein inteligentny pies. Razem podróżują od planety do planety szukając łatwego zarobku.


Hercules 6.5

Serial opowiada o przygodach młodego herosa, Herkulesa. Herkules musi walczyć nie tylko z potworami gnębiącymi śmiertelników, ale także z nieprzychylnymi mu bogami, głównie z Hadesem bratem swojego ojca, Zeusa.

Mortal Kombat: Porwanie 6.0

Kung Lao pokonuje Shang Tsunga w pojedynku czym ocala nasz wymiar. To jednak nie koniec, gdyż teraz to na jego barki spada odpowiedzialność, by znaleźć i wytrenować nowych wojowników mających wziąć udział w następnym turnieju. W międzyczasie Shang Tsung wysyła przeciw nim kolejne mutanty mające pokonać wybrańców.

Słowa kluczowe