Przygodowy 1999

Przedstawiamy listę 29 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Przygodowy z 1999 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

One Piece 7.2

Legendarny król piratów Gold Roger, który posiadł jeden z największych skarbów na świecie, tuż przed własną egzekucją wyjawił, że gdzieś na Grand Line ukrył swój bezcenny skarb One Piece. Ta wiadomość okrążyła cały świat i skłoniła wielu piratów do wyruszenia na morze w poszukiwaniu skarbu. Młody pirat Monkey D. Luffy pragnie zostać królem piratów, wyrusza więc, by znaleźć legendarny skarb One Piece. W czasie podroży po morzu spotyka wielu przyjaciół i tworzy załogę zdolną do pokonania wielu niebezpiecznych piratów, którzy chcą pokrzyżować plany w zdobyciu upragnionego skarbu.


Great Teacher Onizuka 7.8

Onizuka, były szef gangu motocyklowgo ma niewiele marzeń: zaglądać uczennicom pod spódniczki, wiele zarabiać i się nie przepracować. Sposobem na ziszczenie tych marzeń ma się okazać się praca w zawodzie nauczyciela. Tylko, że te czcze życzenia pękają niczym bańka mydlana w zetknięciu z rzeczywistością. Szkoła, która w Onizuce nie budzi najprzyjemniejszych wspomnień nie zmieniła się od czasu, kiedy to sam zasiadał w ponurej ławce, a starzy nauczyciele nadal posługują się skostniałymi metodami, których niegdyś doświadczał na własnej skórze. Onizuka postanawia to zmienić i zostać najlepszym nauczycielem wszechczasów. Jednak czegokolwiek Onizuka by się nie dotknął, ciagle pakuje się w problemy. Zaś jego niekonwencjonalne pryncypia wychowawcze nie zawsze gwarantują pożądany efekt – ale niezmiennie - doskonałą zabawę.

Zaginiony świat 6.6

Serial oparty na powieści Sir Arthura Conan Doyle\a, przedstawia losy niesamowitych przygód grupy podróżników. Wszyscy są zdeterminowani, aby udowodnić, że Zaginiony Świat istnieje naprawdę. Szaleńczo przystojny naukowiec, profesor Edward Challenger, jest przewodnikiem brytyjskiej ekspedycji, którą tworzy lekko niedopasowana grupa entuzjastów, oddanych wspólnemu celowi. W trakcie podróży przez dziewiczą puszczę Amazonki, do prehistorycznego płaskowyżu, ekspedycja spotyka wiele nieoczekiwanych sytuacji jak: plemienni łowcy głów, złośliwych małpoludów, ogromne krokodyle i przerażające dinozaury!

Rozbitkowie 7.2

Serial opowiada o losach rozbitków, których samolot lecący do Rio De Janeiro rozbił się w samym sercu puszczy amazońskiej. Z katastrofy uchodzi cało tylko sześć osób: Alex, Karen, Pia, Jimmy, Will i Andrew. W czasie oczekiwania na ratunek muszą zmierzyć się z ekstremalnie nieprzyjaznym środowiskiem: dzikimi zwierzętami i z wrogo nastawionymi Indianami. Odrywają, że puszcza kryje wiele niebezpiecznych tajemnic. Gdy tracą nadzieję na pomoc z zewnątrz sami próbują uciec i wrócić do domu. Nie jest to jednak takie łatwe...

Ucieczka w kosmos 7.3

Astronauta John Crichton, w czasie doświadczalnej misji kosmicznej, przypadkiem zostaje przerzucony przez cały wszechświat w sam środek międzygalaktycznego konfliktu. Złapany w pułapkę, nagle znajduje się w otoczeniu różnych obcych stworzeń, które mają kontrolę nad śmiercionośnymi nowinkami technologicznymi. Crichton ścigany przez bezlitosną wojskową rasę, rozpoczyna epicką odyseję, która okaże się przygodą życia.

Nowe wcielenie 7.0

W przypadku Michaela Wisemana śmierć wcale nie jest końcem. Gdy ginie w tragicznym wypadku, rząd Stanów Zjednoczonych "składa" mu propozycję nie do odrzucenia - umieszcza jego mózg w nowym, genetycznie zaprojektowanym ciele. Doktor Theodore Morris, który prowadzi eksperyment, ma co do niego wielkie plany, ale jedyne czego chce Michael to wrócić do swojej żony i córki. Rząd zabrania Michaelowi jakichkolwiek prób kontaktu, ale czy to wystarczy, by go powstrzymać?

Łowcy skarbów 6.3

Sydney Fox niekonwencjonalna pani historyk, podróżuje po świecie w poszukiwaniu legendarnych zaginionych skarbów i skradzionych dzieł sztuki. Towarzyszem jej niebezpiecznych podróży jest Nigel Bailey, intelektualista, który jednak woli badać w bibliotekach stare manuskrypty niż poszukiwać skarbów w rzeczywistości.

Słowa kluczowe