Przygodowy 2002

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 28 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Przygodowy z 2002 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Firefly

8,0
Były buntownik i jego załoga szukają zysku przemierzając kosmos na pokładzie statku transportowego.

Wiedźmin

5,0
Przygody Geralta z Rivii, wiedźmina zajmującego się zabijaniem potworów.


Blake Holsey High. To nie jest zwykłe liceum, choć z pozoru na takie wygląda. Na terenie tej szkoły nic nie jest normalne, i wszystko może się zdarzyć. Tajemniczy atak gąbek, znikająca szkoła, klon chodzący po szkole - to tylko część rzeczy które można w tej szkole zobaczyć. Wszystko próbują wyjaśnić i doprowadzić do ładu uczniowie ze szkolnego kółka naukowego: Josie, Vaughn, Marshall, Lucas, Corrine oraz nauczyciel fizyki profesor Zachary.
Yoko Nakajima wiedzie nieszczęśliwe życie przeciętnej uczennicy japońskiego liceum do czasu, gdy zaczyna mieć krwawe sny oraz halucynacje, a jej włosy niespodziewanie zmieniają kolor na czerwony. Apogeum dziwnych wydarzeń jest spotkanie z tajemniczym mężczyzną imieniem Keiki, który przysięga dziewczynie swą wierność i obdarowuje ją magicznym mieczem. Uciekając przed hordą złowieszczych bestii, Keiki przenosi Yoko oraz dwójkę jej szkolnych znajomych do alternatywnego świata, przypominającego starożytne Chiny. Tutaj niespodziewanie zostają rozdzieleni. Od tego momentu Yoko musi sama poradzić sobie w zupełnie obcym i wrogim dla niej świecie oraz odkryć swoje prawdziwe przeznaczenie.

Naruto

7,3
Naruto, uczeń prestiżowej Akademii Ninja ma przed sobą jeden cel: być przywódcą klanu. Nie wie jednak, że w nim samym kryje się straszny sekret. Wiele lat temu pewien demon pustoszył kraj. Ówczesny przywódca klanu pokonał go ukrywając jego ducha w brzuchu nowonarodzonego dziecka. Tym dzieckiem był Naruto – przez swój sekret dla mieszkańców wioski wyklęty i traktowany z pogardą. Czy Naruto pokona przeznaczenie i odzyska dobre imię?
W wyniku miłości Batmana i Catwoman rodzi się Helena (Ashley Scott). Po latach córka idzie w ślady ojca i jako Łowczyni broni słabych i bezbronnych. Pomaga jej w tym była protegowana Batmana – Batgirl (Dina Meyer), która w wyniku ciężkiego postrzelenia przez Jokera zostaje przykuta do wózka inwalidzkiego. Jako Wyrocznia wspomaga Helene nowoczesną technologią. Dołącza do nich także młoda dziewczyna Dinah (Rachel Skarsten), która ma dar wchodzenia w umysł innych ludzi. Razem, te trzy dziewczyny są obrończyniami New Gotham.
Amerykański serial animowany nawiązujący do serialu "The mod squad". Serial opowiada o młodych detektywach - Corneliusie Fillmorze i jego partnerce Ingrid Trzeciej, którzy przeciwstawiają się szkolnym łobuzom.
Klan Na Drzewie to ponadnarodowa organizacja zrzeszająca dzieci w walce przeciwko tyranii dorosłych. Dzieci należące do Klanu są specjalnie wyszkolonymi agentami o kryptonimach pochodzących od numerów. Pięcioro z nich (numery od 1 do 5) są jednymi z najlepszych wojowników. Pod przewodnictwem Numeru 1 chronią dzieci przed wykorzystywaniem ze strony rodziców, nauczycieli oraz nastolatków.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…