Przygodowy 2015

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 28 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Przygodowy z 2015 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Grizz, Panda i Lodomir to trzej bracia szukający przyjaciół...co może nie być takie proste, gdy jest się niedźwiedziem. Grizz jest najstarszym misiem, który zaraża braci swoim optymizmem...co czasami jest tragiczne w skutkach. Młodszy niedźwiedź - Panda, jest niepoprawnym romantykiem. Najmłodszy z braci - Lodomir - ma złożoną osobowość.
„Dziesięć przykazań” to swobodna adaptacja historii biblijnej, opowiadającej o losach Mojżesza i ludzi towarzyszących mu w czasie jego życia. Kołyska z nowonarodzonym Mojżeszem trafia niespodziewanie w ręce Księżniczki, która poruszona widokiem osieroconego niemowlęcia, bierze go pod swoją opiekę. Gest ten pozwala dziecku ujść z życiem przed nienawistnymi rozkazami faraona Setiego o uśmierceniu wszystkich narodzonych chłopców. Dalsze losy tytułowego bohatera redefiniują pojęcie o historii dziesięciu przykazań. Losy osób będących u boku Mojżesza przeplatają się z walką o władzę, konfliktami rodzinnymi, zazdrością, nienawiścią i miłością. Są to wszystkie uczucia bliskie każdemu człowiekowi, także Prorokowi.
Kiedy Paryżowi grozi niebezpieczeństwo, Marinette zamienia się w Biedronkę. Jednak nie wie, że Adrien, jej szkolna miłość, też jest superbohaterem o imieniu Czarny Kot.


Para uczących się jeszcze dżinów bliźniąt niechcący sprowadza chaos, próbując spełniać życzenia najlepszej przyjaciółki Lii.
Nektonowie to rodzina odkrywców głębin oceanów poszukująca ukrytych pod wodą zatopionych miast, morskich stworów i piratów.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…