Przygodowy 2019

Przedstawiamy listę 14 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Przygodowy z 2019 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

The I-Land 6.5

Przygodowy serial science fiction, w którym 10 osób budzi się na tajemniczej wyspie z wymazaną pamięcią. Szybko odkrywają, w jak groźnym miejscu się znaleźli.

Wiedźmin

Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.

Ciemny kryształ: Czas buntu 8.5

Ciemny kryształ: Czas buntu zabiera widzów z powrotem na planetę Thra, gdzie czekają całkiem nowe przygody. Odkrywszy przerażającą tajemnicę mocy Skeksisów, trójka Gelflingów wyrusza w epicką podróż, aby wzniecić powstanie i ocalić świat przed zagładą.


Carmen Sandiego 8.0

Carmen to nowoczesny Robin Hood w spódnicy. Podróżuje po świecie, zabiera złym i oddaje łupy ofiarom. Większość organów ścigania uważa Carmen za kryminalistkę, ale i za mistrzynię w swoim fachu ze względu na dramatyzm i rozmach jej akcji. Serial śledzi eskapady „filantropki”, by w końcu odpowiedzieć na pytanie: KIM, do diabła, jest Carmen Sandiego?

7Seeds

Natsu budzi się w postapokaliptycznym świecie i odkrywa, że została zahibernowana w ramach programu, który miał zapewnić przetrwanie gatunku ludzkiego.

Dwanaście na zawsze

Dzięki bujnej wyobraźni Reggie tworzy dziwny i wspaniały świat, w którym może być sobą... i uniknąć problemów związanych z dorastaniem.

Przejście 6.0

Podczas wyprawy do jaskini w boliwijskiej dżungli doszło do niespodziewanego odkrycia rzadkiego wirusa. Kilka lat później w tajnej bazie armii amerykańskiej w Kolorado prowadzone są badania nad jego właściwościami. Rozpoczęto rządowy projekt medyczny pod nazwą „Noah”. Eksperymenty, które są prowadzone na ludziach, wykazują, że wirus u pacjentów wydłuża życie i zwiększa siłę fizyczną. Jednak okazuje się, że działania uboczne zmieniają ludzi w istoty podobne do wampirów, zwanymi Wirolami. Wojsko chce wykorzystać nowy gatunek do własnych celów. Jednak w czasie trwania eksperymentów wszyscy zarażeni są zamknięci w tajnej placówce. Nikt jeszcze nie podejrzewa, że badania mogą wymknąć się spod kontroli i zagrozić całej populacji. Agent specjalny FBI Brad Wolgast (Mark-Paul Gosselaar, „Cenny ładunek”) dostarcza agencji „króliki doświadczalne”, czyli wybranych ludzi. Przełomowym momentem w badaniach ma się okazać podanie wirusa dziecku. W tym celu Wolgast dostaje za zadanie dostarczenie do Kolorado dziesięcioletniej dziewczynki o imieniu Amy (Saniyya Sindey), która po śmierci matki trafiła do domu opieki. W trakcie transportu „ładunku” do placówki mężczyzna zaprzyjaźnia się małoletnią. Niezwykła więź, która wytwarza się między nimi, jest na tyle silna, że Brad postanawia uratować dziewczynkę i nie dopuścić do przeprowadzenia na niej planowanych eksperymentów. Porzuca pracę i razem uciekają, stawiając czoła amerykańskiej armii, agentom specjalnym oraz bezwzględnym naukowcom.

Słowa kluczowe