Przygodowy 2024

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 21 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Przygodowy z 2024 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Nell Jackson, bystra i odważna młoda kobieta, zostaje wrobiona w morderstwo i nieoczekiwanie staje się najsłynniejszą bandytką w XVIII-wiecznej Anglii. Ale kiedy pojawia się magiczny duch o imieniu Billy Blind, Nell zdaje sobie sprawę, że jej przeznaczenie jest większe, niż kiedykolwiek sobie wyobrażała.
Storm i Wolverine próbują kontynuować działalność X-Men, jednak Sinister chce temu zapobiec. W międzyczasie Magneto pragnie zastąpić Charlesa Xaviera. Akcja toczy się kilka lat po zakończeniu oryginalnej serii.


Woda. Ziemia. Ogień. Powietrze. Cztery narody żyły kiedyś w harmonii, a Awatar, pan wszystkich czterech żywiołów, utrzymywał między nimi pokój. Ale wszystko się zmieniło, gdy Naród Ognia zaatakował i unicestwił Nomadów Powietrza, co było pierwszym krokiem magów ognia w kierunku podboju świata. Ponieważ obecna inkarnacja Awatara jeszcze się nie pojawiła, świat stracił nadzieję.
Dwóch nastolatków odnajduje się w krainie śmierci i nie cofnie się przed niczym, by być razem – choćby to miało oznaczać ucieczkę przez złymi czarownicami, a nawet Piekłem i Śmiercią we własnej osobie.
Podróż do przerażającego Imperium Galaktycznego oczami dwóch wojowników podążających rozbieżnymi ścieżkami – Siostry Nocy Morgan Elsbeth i byłą Jedi Barriss Offee.

Fallout

7,4
Serial oparty na jednej z najwspanialszych serii gier wideo wszech czasów, Fallout to opowieść o posiadaniu i nieposiadaniu w świecie, w którym nie ma już prawie nic do stracenia. 200 lat po apokalipsie mieszkańcy luksusowych schronów przeciwatomowych są zmuszeni powrócić do napromieniowanego piekła, które pozostawili ich przodkowie i są zszokowani odkryciem niesamowicie złożonego, radośnie dziwnego i bardzo brutalnego wszechświata, który na nich czeka.
Psotna rodzinka uroczych tyranozaurów poznaje barwny prehistoryczny świat, świetnie się bawiąc w towarzystwie innych niezbyt rozgarniętych dinozaurów.
W pełnym przestępczości Gotham City, Amanda Waller, szefowa A.R.G.U.S., zebrała grupę notorycznych przestępców na misję: Harley Quinn, Deadshot, Peacemaker, Clayface i King Shark. Ci super-złoczyńcy DC zostają wysłani do nieziemskiej krainy, która jest połączona z tym światem przez bramę. To świat mieczy i magii, w którym szaleją orki, a niebem rządzą smoki – ISEKAI.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…