Romans 2008

Przedstawiamy listę 64 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Romans z 2008 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Kochanki 7.3

Nikt nie budzi się marząc, żeby zostać czyjąś kochanką, a jednak niektóre kobiety nimi zostają. "Kochanki" to opowieść o życiu i miłościach trzydziestoparoletnich przyjaciółek, które poznały się kiedyś na uniwersytecie. Ich losy potoczyły się w bardzo różnych kierunkach. Katie, poważna pani doktor, wdała się w romans z jednym z pacjentów. Jej najbliższa przyjaciółka Trudi opłakuje śmierć męża, który zginął w ataku z 11 września. Jest też Jessica. Jej zwariowany styl życia jest powodem wielu plotek i zabawnych sytuacji, ale pod tą powłoczką dzieje się coś, o czym nie wiedzą nawet jej kumpelki. Czwarta z pań to szczęśliwa mężatka Siobhan. Tylko czy na pewno szczęśliwa?

Czysta krew 7.8

Tego jeszcze nie było – wampiry wychodzą z ukrycia, by walczyć o prawo do bycia równoprawnymi obywatelami. Akcja serialu toczy się w niedalekiej przyszłości, kiedy to po opracowaniu przez japońskich naukowców sposobu produkcji sztucznej krwi, wampiry przestają ukrywać się w trumnach i zaczynają domagać się społecznej akceptacji. Główną bohaterką jest Sookie Stackhouse (Anna Paquin), kelnerka w niewielkim barze, która dobrze wie, co znaczy „być innym”. Sookie posiada niezwykły dar czytania ludzkich myśli, a poza tym jest zafascynowana wampirami, które, tak samo jak ona, różnią się od reszty ludzi. Pewnego dnia w barze pojawia się przystojny mężczyzna, wampir Bill (Stephen Moyer), w którym Sookie zakochuje się bez pamięci. Decyduje się także z nim zamieszkać, ale czas pokaże, że życie z wampirem to pasmo niekończących się kłopotów.

90210 7.1

Serial jest spin-offem kultowego już serialu Spellinga - Beverly Hills 90210. Teraz jednak historia skupia się na Annie Wilson i jej bracie Dixonie. Oboje zmagają się z problemami związanymi z zaaklimatyzowaniem się w nowej szkole i mieście. Jednak z czasem zaprzyjaźniają się z tamtejszymi członkami elity, a co za tym idzie po kilku miesiącach czują się jak w domu. Niezbędną pomoc mogą znaleźć u rodziców i przyjaznych nauczycieli, którzy są zawsze gotowi wesprzec ich w trudnych chwilach.


Tajemnice Amy 6.5

Akcja serialu toczy się wokół Amy Juergens, 15-latki która na letnim obozie wdaje się w romans ze szkolnym playboyem i zachodzi w ciążę. Amy stara się prowadzić normalne życie, choć w szkole wieści szybko się rozchodzą. Nie pomaga jej fakt, że występuje razem z ojcem dziecka w szkolnej orkiestrze i musi obserwować jego bujne życie erotyczne.

Nie igraj z aniołem 8.0

Bohaterką serialu jest Marichuy, dziewczyna o wielkim sercu, odwadze i pogodzie ducha, która nie poddaje się przeciwnościom. Jej młode życie pełne jest problemów i rozczarowań, ale ona nigdy nie traci nadziei. Każdy dzień przeżywa z uśmiechem. Kiedy Marichuy przyszła na świat, jej matka, przekonana, że jest umierająca, oddała ją pod opiekę księdzu. Ten zabrał ją do sierocińca. Wróciwszy do zdrowia, matka Marichuy robi wszystko, by odnaleźć córkę, ale jej wysiłki przez lata spełzają na niczym. W wieku 14 lat Marichuy ucieka z sierocińca. Robi co może, by przetrwać żyjąc na ulicy. Mijają lata. Pewnego dnia zostaje napadnięta przez pijanego mężczyznę, który usiłuje ją zgwałcić. To wydarzenie pozostawia głęboki ślad w jej psychice: dziewczyna ma uraz do mężczyzn, prześladują ją też koszmary. Przygarnia ją Candelaria, praczka, która staje się dla niej jak matka. Marichuy ima się różnych zajęć, by pomóc Candelarii. Nie zawaha się także przed niczym, by pomóc dzieciom z sierocińca. Pewnego dnia wynikają z tego kłopoty, które kończą się w sądzie. Sędzią jest jej własny ojciec, który oczywiście, podobnie jak Marichuy, nie wie kim dla siebie naprawdę są. W obronę Marichuy angażuje się psychoanalityk, Juan Miguel San Román. Marichuy zostaje zwolniona warunkowo i objęta kuratelą Juana Miguela, który przyjmuje ją pod swój dach.

Idiotki nie idą do nieba 3.0

Dzień ślubu wcale nie musi być najszczęśliwszy w życiu kobiety. Wie o tym Candy (Jacqueline Bracamontes), która podczas wesela dowiaduje się, że świeżo poślubiony mąż, Patricio (Valentino Lanus), zdradził ją z jej własną siostrą, Alicią (Fabiola Campomanes). Załamana Candy wyjeżdża do wuja. Tam odkrywa, że jest w ciąży. Postanawia rozpocząć nowe życie z dala od mężczyzn. Mijają lata, a na jej drodze staje przystojny Santiago (Jamie Camil), który oprócz tego, że jest świetnym chirurgiem plastycznym, ma opinię zawodowego podrywacza...

Miłosny nokaut 7.0

Miłosny nokaut” (Un Gancho Al Corazón) to meksykańska telenowela z 2008 roku będąca remake argentyńskiej komedii „Jesteś moim życiem”. W Polsce z kolei fabuła tej telenoweli znana jest z jej polskiej wersji zatytułowanej „Prosto w serce”. Telenowela przedstawia skomplikowane losy uroczej bokserki - Valentiny, byłego mistrza wyścigów samochodowych, biznesmena - Mauricio oraz jego narzeczonej Constanzy. Miłość, zdrada, emocje, intrygi…

Twarz Analii 7.8

Historia kobiety (Elizabeth Gutierrez) odnoszącej sukcesy w pracy, jak i w życiu prywatnym. Jednak zdradzona przez męża i kuzynkę, ulega wypadkowi, w wyniku którego otrzymuje nową twarz - Analii. Teraz postanawia wykorzystać tę sytuację do zemsty na osobach, przez które została zdradzona.

Słowa kluczowe