Romans 2008

Przedstawiamy listę 64 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Romans z 2008 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Kochanki 7.5

Nikt nie budzi się marząc, żeby zostać czyjąś kochanką, a jednak niektóre kobiety nimi zostają. "Kochanki" to opowieść o życiu i miłościach trzydziestoparoletnich przyjaciółek, które poznały się kiedyś na uniwersytecie. Ich losy potoczyły się w bardzo różnych kierunkach. Katie, poważna pani doktor, wdała się w romans z jednym z pacjentów. Jej najbliższa przyjaciółka Trudi opłakuje śmierć męża, który zginął w ataku z 11 września. Jest też Jessica. Jej zwariowany styl życia jest powodem wielu plotek i zabawnych sytuacji, ale pod tą powłoczką dzieje się coś, o czym nie wiedzą nawet jej kumpelki. Czwarta z pań to szczęśliwa mężatka Siobhan. Tylko czy na pewno szczęśliwa?

Czysta krew 7.7

Serial Czysta krew to mieszanka romansu, dreszczowca, fantastyki i humoru. Jego akcja toczy się w fikcyjnym miasteczku Bon Temps, położonym w odludnych zakątkach Luizjany. Tam, w barze Merlotte’s, jako kelnerka pracuje Sookie Stackhouse. Bez względu na wszystko Sookie może zawsze liczyć na Sama Merlotte (Sam Trammell), swojego dobrodusznego szefa, oraz najlepszą koleżankę z pracy, Tarę Thornton (Rutina Wesley). Sookie to z pozoru zwyczajna dziewczyna, lecz jej umiejętność czytania w ludzkich myślach, często komplikuje jej życie. Tak też się stało, kiedy wybawiła nieznajomego mężczyznę z rąk miejscowych opryszków. Uratowanym okazał się 173-letni wampir - Bill Compton. Zdarzenie to sprawiło, że oboje stali się nierozłączni i uwikłani w szereg tajemniczych okoliczności, które burzą spokój w Bon Temps. Drugi sezon serialu jest jeszcze bardziej dynamiczny i zaskakujący. Pojawia się w nim więcej postaci, więcej wątków… i oczywiście więcej krwi.

90210 7.1

Spin-off kultowego serialu dla nastolatków "Beverly Hills 90210" z lat 90-tych. Serial opowiada o losach bogatych dzieci, którzy są uczniami szkoły w Beverly Hills. Stają się przyjaciółmi i wrogami, zakochują się i rzucają, jak każdy miewają swoje kryzysy i wpadają w różne uzależnienia. Głównym wątkiem nowej serii jest historia Annie Wilson (Shenae Grimes), która przenosi się z Kansas do Beverly Hills, aby być bliżej swojej babci...


Tajemnice Amy 6.6

Serial opowiada o nastolatce Amy Juergens. Jej życie diametralnie się zmienia gdy niespodziewanie zachodzi w ciążę. Ojcem dziecka jest perkusista, Rick. W Amy zaczyna podkochiwać się Ben, kolega ze szkoły. Dziewczyna musi przeciwstawić się rodzicom i nietolerancyjnym rówieśnikom.

Nie igraj z aniołem 7.0

Bohaterką serialu jest Marichuy, dziewczyna o wielkim sercu, odwadze i pogodzie ducha, która nie poddaje się przeciwnościom. Jej młode życie pełne jest problemów i rozczarowań, ale ona nigdy nie traci nadziei. Każdy dzień przeżywa z uśmiechem. Kiedy Marichuy przyszła na świat, jej matka, przekonana, że jest umierająca, oddała ją pod opiekę księdzu. Ten zabrał ją do sierocińca. Wróciwszy do zdrowia, matka Marichuy robi wszystko, by odnaleźć córkę, ale jej wysiłki przez lata spełzają na niczym. W wieku 14 lat Marichuy ucieka z sierocińca. Robi co może, by przetrwać żyjąc na ulicy. Mijają lata. Pewnego dnia zostaje napadnięta przez pijanego mężczyznę, który usiłuje ją zgwałcić. To wydarzenie pozostawia głęboki ślad w jej psychice: dziewczyna ma uraz do mężczyzn, prześladują ją też koszmary. Przygarnia ją Candelaria, praczka, która staje się dla niej jak matka. Marichuy ima się różnych zajęć, by pomóc Candelarii. Nie zawaha się także przed niczym, by pomóc dzieciom z sierocińca. Pewnego dnia wynikają z tego kłopoty, które kończą się w sądzie. Sędzią jest jej własny ojciec, który oczywiście, podobnie jak Marichuy, nie wie kim dla siebie naprawdę są. W obronę Marichuy angażuje się psychoanalityk, Juan Miguel San Román. Marichuy zostaje zwolniona warunkowo i objęta kuratelą Juana Miguela, który przyjmuje ją pod swój dach.

Idiotki nie idą do nieba 3.0

Dzień ślubu wcale nie musi być najszczęśliwszy w życiu kobiety. Wie o tym Candy (Jacqueline Bracamontes), która podczas wesela dowiaduje się, że świeżo poślubiony mąż, Patricio (Valentino Lanus), zdradził ją z jej własną siostrą, Alicią (Fabiola Campomanes). Załamana Candy wyjeżdża do wuja. Tam odkrywa, że jest w ciąży. Postanawia rozpocząć nowe życie z dala od mężczyzn. Mijają lata, a na jej drodze staje przystojny Santiago (Jamie Camil), który oprócz tego, że jest świetnym chirurgiem plastycznym, ma opinię zawodowego podrywacza...

Miłosny nokaut 7.0

Miłosny nokaut” (Un Gancho Al Corazón) to meksykańska telenowela z 2008 roku będąca remake argentyńskiej komedii „Jesteś moim życiem”. W Polsce z kolei fabuła tej telenoweli znana jest z jej polskiej wersji zatytułowanej „Prosto w serce”. Telenowela przedstawia skomplikowane losy uroczej bokserki - Valentiny, byłego mistrza wyścigów samochodowych, biznesmena - Mauricio oraz jego narzeczonej Constanzy. Miłość, zdrada, emocje, intrygi…

Twarz Analii 7.8

Historia kobiety (Elizabeth Gutierrez) odnoszącej sukcesy w pracy, jak i w życiu prywatnym. Jednak zdradzona przez męża i kuzynkę, ulega wypadkowi, w wyniku którego otrzymuje nową twarz - Analii. Teraz postanawia wykorzystać tę sytuację do zemsty na osobach, przez które została zdradzona.

Słowa kluczowe