Romans 2021

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 83 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Romans z 2021 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

On i ona. Kiedyś w sobie zakochani, dziś skłóceni. W szkole średniej nakręcili wspólnie dokument. Po latach znów stają przed kamerą, a ich losy ponownie się splatają.
Książę Wilhelm rozpoczyna naukę w szkole Hillerska, tam poznaje Simona, z którym wkrótce zaczyna łączyć go uczucie.

Sex/Life

6,7
Sex/Life to historia miłosnego trójkąta między pewną kobietą, jej mężem i… jej przeszłością oraz prowokacyjne spojrzenie na kobiecą tożsamość i pożądanie. Billie Connelly (Sarah Shahi) Jest zwyczajną matką i żoną z przedmieść — ale nie zawsze tak było. Zanim wyszła za kochającego i niezawodnego Coopera (Mike Vogel) i przeprowadziła się do Connecticut, Billie prowadziła niepokorne i zwariowane życie. Mieszkała w Nowym Jorku ze swoją przyjaciółką Sashą (Margaret Odette), ciężko pracując i ostro imprezując. Wyczerpana opieką nad małymi dziećmi i z nostalgią wspominająca przeszłość Billie zaczyna pisać dziennik i fantazjować na temat namiętnych uniesień ze swoim seksownym byłym chłopakiem Bradem (Adam Demos), którego nigdy nie potrafiła wymazać z pamięci. Im więcej Billie sobie przypomina, tym bardziej zaczyna zastanawiać się nad swoim obecnym życiem — i wtedy właśnie mąż znajduje jej dziennik. Czy prawda o przeszłości Billie wywoła seksualną rewolucję w jej małżeństwie, czy skieruje ją na ścieżkę ku życiu, o którym próbowała zapomnieć, i ku mężczyźnie, który złamał jej serce?


Lina i Nico zrywają ze sobą po wielu latach bycia razem. Lina nie może się odnaleźć w nowej rzeczywistości ani przestać myśleć o Nico.
Za sprawą zmysłowego czaru zalotnego studenta szkoły artystycznej cyniczna w sprawach miłości dziewczyna nawiązuje relację, która przekracza granice zwykłej przyjaźni.
Kiedy następca tronu zostaje zamordowany, jego siostra-bliźniaczka zasiada na tronie i usiłuje utrzymać w tajemnicy swoją tożsamość i pierwszą miłość.
Alice jest grubo po trzydziestce i wciąż jest singielką, ale ani trochę jej się to nie podoba. Pracuje dla niewielkiej stacji telewizyjnej na stanowisku pozbawionym możliwości awansu, choć kompetencjami przewyższa większość osób w firmie. Jakby to było za mało dołujące, jej były facet, Carlo, właśnie się żeni i wkrótce zostanie tatą. Wciąż mało? Jej stacja telewizyjna zatrudniła nowego uroczego i tajemniczego dyrektora kreatywnego o imieniu Davide, który ma przeprowadzić redukcję personelu. W życiu Alice pojawia się jednak szansa na zmianę, gdy poznaje Tio — aktora grającego w najpopularniejszej operze mydlanej tej samej stacji. Przy okazji jest on bowiem samozwańczym astrologicznym guru, który wkrótce staje się dla naszej bohaterki jej personalnym „astrologicznym przewodnikiem po złamanych sercach”.
Zainspirowany filmem serial opowiada historię cierpiącego na nieuleczalną chorobę mężczyzny, który usiłuje pomóc ukochanej znaleźć stałego partnera.
Z miłości to godzinny serial, łączący cechy dramatu i komedii, opowiadający o losach rodzeństwa, Lily i Jorge Diazów oraz ich rodziny. Przeżycia bohaterów śledzimy podczas najbardziej szczególnych dni w roku - świąt. Poszukując miłości, Diazowie spotkają na swojej drodze wiele na pozór niezwiązanych ze sobą osób.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…