Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Sci-Fi. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Wiosną 1945 r. w tajemniczym szpitalu Ongseong w Gyeongseong bogaty przedsiębiorca i policyjna tajniaczka walczą o przetrwanie, broniąc się przed potworami zrodzonymi z ludzkiej chciwości.

The Boys

7,8
7,9
The Boys to nonszalanckie spojrzenie na to, co dzieje się z superbohaterami, gdy stają się równie popularni co celebryci, tak samo wypływowi jak politycy i tak boscy jak bogowie, i gdy nadużywają swych mocy, zamiast wykorzystać je w słusznym celu. Bezsilność stanie przeciwko superpotędze, gdy The Boys wyruszą w bohaterską wyprawę, by ujawnić prawdę o Siódemce, wspieranej przez organizację Vought.

Silos

7,1
W toksycznej dystopijnej przyszłości, w której społeczność żyje w gigantycznym silosie setki pięter głęboko pod ziemią, mężczyźni i kobiety żyją w społeczeństwie pełnym przepisów, które ich zdaniem mają ich chronić.


Stamtąd

7,1
Koszmarne miasto w Ameryce Środkowej więzi wszystkich, którzy do niego wchodzą. Tutejsi mieszkańcy walczą o zachowanie poczucia normalności i poszukują wyjścia z tego miejsca, ale utrudniają im to różne zagrożenia ze strony otaczającego lasu, a także przerażające istoty, które wychodzą o zachodzie słońca.
Kultowy serial powraca w odświeżonej wersji. Poznamy nowych bohaterów, których misją jest odkrycie nowych światów i przywrócenie nadziei kolejnemu pokoleniu.
Kolejny spin-off słynnego serialu The Walking Dead, w którym konfrontacja z zombie nabiera nowego charakteru. Główni bohaterowie muszą zmierzyć się również z własnymi lękami i uczuciami wobec siebie. Rodząca się miłość Ricka (Andrew Lincoln) i Michonne (Danai Gurira) jest bardzo burzliwa. Czyżby oni też byli żywymi trupami?
Star Wars: The Bad Batch podąża za elitarnymi i eksperymentalnymi klonami Bad Batch (po raz pierwszy wprowadzonymi w Wojnach klonów), które trafiają do szybko zmieniającej się galaktyki bezpośrednio po wojnie klonów. Grupa Bad Batch, jest to oddziału klonów różniących się genetycznie od swoich braci z Armii Klonów – każdy z nich posiada wyjątkową umiejętność, która czyni ich niezwykle skutecznymi żołnierzami i potężną załogą.
Brzemienna w skutkach decyzja podjęta przez młodą kobietę w latach 60. w Chinach rozchodzi się echem w czasie i przestrzeni, dotykając grupy wybitnych naukowców we współczesnych czasach. Gdy prawa natury chwieją się w posadach, pięcioro dawnych współpracowników stawia czoła największemu zagrożeniu w historii ludzkości.
Gdy trujący niebieski łupek spadł z nieba, ludzie ukryli się pod ziemią, żeby uciec przed katastrofą zwaną Łzami Nowego Księżyca. Sto lat później wyszli na powierzchnię i nastała nowa era. Czując nieustające zagrożenie ze strony endersów, razem z humanoidami zwanymi magusami stworzyli nowe osady – gniazda. Nadszedł rok 2242, a Kanata marzy o zostaniu drifterem. Przeszukuje ruiny muzeum razem ze znanym drifterem Tokio i odnajduje maguskę Noir, która straciła pamięć. Noir ma problem z codziennymi czynnościami, ale jest świetna w walce z endersami. Kanata dołącza do niej i dowiaduje się, co to znaczy być drifterem.

Beacon 23

0,0
Akcja serialu rozgrywa się w najdalszych zakątkach Drogi Mlecznej i podąża za Aster (Lena Headey), agentką rządową i Halanem (Stephan James), stoickim byłym wojskowym, których losy splatają się, gdy zostają uwięzieni w środku jeden z wielu Beaconów, które służą jako latarnia morska dla międzygalaktycznych podróżników. Każdy Beacon jest prowadzony przez jednego dobrze wyszkolonego człowieka i wyspecjalizowaną sztuczną inteligencję. Aster w tajemniczy sposób trafia do samotnego strażnika latarni Halana i rozpoczyna się pełna napięcia walka woli. Halan zaczyna wątpić, czy Aster jest przyjaciółką, czy wrogiem, ponieważ jej umiejętność ukrywania swoich zamiarów i motywów może uczynić z niej groźnego przeciwnika.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…