Sci-Fi 2006

Przedstawiamy listę 23 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Sci-Fi z 2006 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Jerycho 7.5

Po apokaliptycznej katastrofie nuklearnej i bitwie z sąsiednim New Bern, niegdyś spokojne miasteczko Jerycho rozpoczyna proces odbudowy i stara się nawiązać kontakt ze światem zewnętrznym. Kiedy nowo utworzony rząd Cheyenne dąży do ustanowienia władzy w regionie, mieszkańcy Jerycho zaczynają podejrzewać, że ich nowi liderzy nie mają dobrych intencji.

Kyle XY 7.5

Serial opowiada o nastoletnim chłopcu, który pewnego dnia budzi się w lesie całkiem nagi. Wędrując przez pobliskie miasto zostaje zatrzymany przez policję i trafia do ośrodka opiekuńczego dla nastolatków. W ośrodku trafia pod opiekę psychologa Nicole Trager. Chłopak nic nie pamięta, nie zna swojego imienia, ledwie umie mówić, a na dodatek podczas badania okazuje się, że nie ma pępka. Nicole nadaje chłopcu imię Kyle i postanawia zabrać go do swojego domu. Mąż i dzieci Nicole są bardzo zaskoczone jej decyzją i ostrożnie podchodzą do nowego pacjenta i członka rodziny. Nastolatek okazuje się być bardzo uzdolnionym chłopcem, co jest dla wszystkich niezrozumiałe. Jak ktoś kto prawie nie potrafi mówić jest w stanie rozwiązać nawet najtrudniejsze zadania matematyczne? Podczas badania tomograficznego jakiemu zostaje poddany okazuje się, że mózg Kyle jest aktywny w 98%. Kyle szybko staje się częścią rodziny Tragerów, jednak nie wiedzą oni do końca z kim naprawdę mają do czynienia oraz jakie zdolności posiada Kyle.

Eureka 7.4

Eureka to małe miasteczko kryjące w sobie wiele tajemnic, będące skupiskiem ludzi o inteligencji kilkakrotnie wyższej od przeciętnego człowieka. Dzieje się tam wiele niewyjaśnionych zdarzeń, które spróbuje rozwikłać szeryf Jack Carter...


Herosi 8.1

Seria pozornie nie związanych ze sobą wydarzeń doprowadzi grupkę przeciętnych kobiet i mężczyzn do odkrycia w sobie nadludzkich mocy. Odkrycie to nie tylko odmieni ich własne życia, albo osób im bliskich, ale wpłynie także na losy całego świata.

Galactik Football 7.6

Animowany serial opowiadający o futurystycznej piłce nożnej. Drużyny z całej galaktyki rywalizują ze sobą o ważny puchar.

Ergo Proxy 7.8

Świat, w którym ludzie i androidy - zwane autoreivs - żyją razem w pokoju, w okrytym kopułą mieście "Romdeau". Ten utopijny krajobraz zostaje zachwiany przez serię morderstw, które ma wyjaśnić Real Mavar, inspektor z Biura Informacji Obywatelskiej oraz jej partner android Iggy.

Flag 10.0

W XX-wieku wybuchła wojna domowa w małym kraju leżącym w Azji. Jednak dzięki niezwykłej fotografii flagi, rozpoczyna się proces pokojowy. Jednak nie na długo, gdyż Flaga zostaje ukradziona przez grupę ekstremistów. Aby utrzymać pokój ONZ decydują się wysłać specjalny oddział, który ma ją odzyskać. Wraz z oddziałem podróżuje autorka sławnej fotografii.

Power Rangers Mistyczna Moc 6.0

Piętnaście lat temu w magicznym wymiarze rozegrała się bitwa pomiędzy dobrem i złem. Dobro zwyciężyło, a ci, którzy byli źli zostali wygnani do podziemi. Gdy bramy podziemia zostały otwarte, siły zła powróciły. Jedyna nadzieja tkwi w starożytnej legendzie, która mówi, że piątka wojowników posiądzie magiczne moce i przeciwstawi się siłom zła.

Słowa kluczowe