Sci-Fi 2020

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 42 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Sci-Fi z 2020 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Snowpiercer

6,2
6,4
Świat przegrał walkę z globalnym ociepleniem. Na Ziemi zapanowała wieczna zima, a życie uległo zagładzie. Jedynymi, którzy przetrwali, są pasażerowie Snowpiercera – pędzącego przez śnieżną zamieć pociągu-miasta poruszającego się dookoła globu dzięki rewolucyjnemu silnikowi potrafiącemu generować napędzającą go energię. Wewnątrz pociągu panuje system klasowy. Bogaci pasażerowie luksusowych wagonów żyją na koszt biednej większości.
Serial zdobywcy nagrody Emmy, Mike’a McMahana, STAR TREK: LOWER DECKS, to nowy animowany serial komediowy, którego półgodzinne odcinki koncentrują się na załodze służącej na jednym z najmniej ważnych statków Gwiezdnej Floty, USS Cerritos, w 2380 roku. Chorąży Mariner, Boimler, Rutherford i Tendi muszą nadążać za swoimi obowiązkami i życiem towarzyskim, gdy statkiem wstrząsają przeróżne...
Akcja serialu rozgrywa się w Merced w Kalifornii. Bohaterką jest uczennica, która nie potrafi pozbyć się wrażenia, że ​​coś w niej jest nie tak. Nie jest człowiekiem, nie jest jednym z nas. Odkrycie tego, kim naprawdę jest, skąd pochodzi i kto zaczął jej szukać, uruchamia serię wydarzeń, które nagle narażają całe jej życie na niebezpieczeństwo.


Fabuła serialu podąża za księżniczką Elidą, która jako dziecko przeżyła w swoim imperium wojnę domową i została z niego wygnana, a tron został jej odebrany. Aby przeżyć zajmuje się zbieraniem złomu jaki krąży po galaktyce. Jednak pewnego dnia jej los ma szansę się odmienić. Odwiedza ją bowiem jej stary przyjaciel Isaac, który przynosi jej dobre wieści – jej matka żyje. Elida decyduje się powrócić do swojego królestwa i uratować matkę. Wkracza tym samym w samo centrum galaktycznej walki o władzę spotykając swojego dawnego wroga Lazaro.
Rodzina kosmitów przeprowadza się na amerykańską prowincję, ale nie potrafią dojść do porozumienia, czy życie tam jest lepsze czy gorsze niż na ich planecie.

Upload

6,9
6,7
Rok 2033. Umierających można „zuploadować” do wirtualnych hoteli prowadzonych przez 6 firm technologicznych. Nora mieszka w Brooklynie i pracuje w dziale obsługi klienta luksusowych cyfrowych zaświatów, „Lakeview”. Gdy imprezowicz i programista z LA, Nathan, ginie w wypadku autonomicznego samochodu, jego dziewczyna uploaduje go właśnie tam. Serial twórcy Biura, Grega Danielsa.
Arisu jest bezrobotnym, zgnuśniałym młodzieńcem z obsesją na punkcie gier komputerowych. Niespodziewanie trafia do dziwnej, opustoszałej wersji Tokio, gdzie razem z przyjaciółmi musi rywalizować w niebezpiecznych grach, aby zapewnić sobie przetrwanie. W tym dziwnym świecie Arisu poznaje Usagi, młodą kobietę, która gra samotnie. Wspólnie podejmują się rozwiązania jednej tajemnicy po drugiej, ryzykując życiem, aby odkryć, co tak naprawdę znaczy żyć.
Sephy (Masali Baduza) jest córką wybitnego polityka i członkinią czarnej klasy rządzącej. Callum (Jack Rowan) należy natomiast do białej podklasy, której członkowie byli niegdyś niewolnikami. Para przyjaźni się od wczesnego dzieciństwa, mają jednak świadomość, że nigdy nie powinni się w sobie zakochać. Społeczeństwo, w którym żyją pełne jest uprzedzeń i wzajemnej nieufności, w efekcie czego ludzie w końcu wychodzą na ulicę. Między Sephy i Callumem wybucha namiętny romans, który naraża ich na ogromne niebezpieczeństwo…
Serial komediowy o tym, że zanim ludzie wreszcie zadomowią się na księżycu trzeba się do tego przygotować. Pewne zasady, standardy, procedury najlepiej jest wytrenować. I oto właśnie śledzimy zmagania mieszkańców księżycowej bazy, która znajduje się w… Winslow w Arizonie. Tam NASA wysłało ekipę zawodowców, by przez kolejne tygodnie mieszkali w kontenerach i udawali, że są na księżycu. Więc udają.
Po globalnym kryzysie finansowym świat pogrąża się w „zrównoważonej wojnie” prowadzonej przez sztuczną inteligencję. Zadaniem Sekcji 9 jest walka z cyberzagrożeniami.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…