Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Sportowy. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Break Point jest serialem twórców Formula 1: Jazda o życie, który opowiada o doborowych tenisistach i tenisistkach uczestniczących w wyczerpujących turniejach wielkoszlemowych i innych organizowanych na całym świecie zawodach, a także o ich życiu na korcie i poza nim. Tych sportowców łączy wspólne marzenie — chwycić w ręce puchar i zostać numerem jeden. Ponieważ właśnie teraz część legend tenisa zbliża się do kresu swojej kariery, to nowe pokolenie dostaje szansę, aby zabłysnąć w świetle reflektorów. Break Point to rozgrywająca się na przestrzeni jednego roku szczera i kameralna opowieść właśnie o tych zawodnikach, którzy biorą udział w turniejach z serii ATP i WTA Tour. Widzowie będą mieli wyjątkową okazję zajrzeć za kulisy pełnego napięcia życia jednych z najlepszych tenisistów i tenisistek na świecie — od niebezpiecznych kontuzji i załamań emocjonalnych po wielkie zwycięstwa i chwile prywatności z dala od kortu.

Ted Lasso

6,9
8,3
Trener amerykańskiego futbolu Ted Lasso przenosi się do Anglii, by objąć pieczę nad drużyną piłki nożnej. Czy brak doświadczenia i nieprzychylne środowisko przeszkodzą mu w pokazaniu graczom legendarnego Stylu Teda Lasso?
W serialu "Witamy we Wrexham" Rob McElhenney i Ryan Reynolds uczą się prowadzić trzeci najstarszy profesjonalny klub piłkarski na świecie. W 2020 roku Rob i Ryan połączyli siły, by kupić piątoligowy zespół Red Dragons w nadziei na przekształcenie Wrexham AFC w drużynę, której cały świat mógłby kibicować. W czym problem? Rob i Ryan nie mają żadnego doświadczenia w piłce nożnej ani w pracy ze sobą. Od Hollywood do Walii, od boiska do szatni, od biura do pubu, ten serial dokumentalny śledzi drogę Roba i Ryana ku posiadaniu klubu piłkarskiego oraz nierozerwalnie połączone losy drużyny i miasteczka, które liczy na to, że dwóch aktorów przyniesie nadzieję i zmiany do społeczności, która bardzo tego potrzebuje.


Młoda tenisistka z Beverly Hills i elitarny zawodnik baseballu z Chicago grają na studiach o wysokie stawki. Ich wczesna dorosłość na prestiżowym HBCU jest pełna wzlotów, upadków i seksualnych doświadczeń.
Dołącz do zawodników słynnego Juventusu i obserwuj ich batalię o siódme z rzędu mistrzostwo Włoch i triumf w Lidze Mistrzów.
Genialna badmintonistka Tae-yang Park wraca na kort po tym, jak w tajemniczych okolicznościach znikła ze środowiska na całe trzy lata. Dla niej trening jest esencją życia - natomiast Tae-joon Park nie cierpi ćwiczyć i zostawać po godzinach. Dla niego sport to zwykła praca. Po latach tych dwoje spotyka się ponownie, w jednym zespole, i po szeregu zwrotów akcji zostają deblowymi partnerami w mikście. Mikst? Nietypowa sprawa. Wspólna gra, rosnące przywiązanie i wreszcie miłosne zauroczenie? Oto w energicznym wieku 25 lat dla dwojga sportowców nastaje najjaśniejszy moment ich życia.
Rzut za trzy to animowany sitcom komediowy o porywczym i wulgarnym trenerze koszykówki (Jake Johnson), który wierzy, że jeśli uda mu się przemienić swoją żałosną drużynę szkolną w orły sportu, to wybije się do „wysokiej ligi” i odmieni swoje mizerne życie.

MaveriX

0,0
Młodzi motocrossowcy próbują pokonać swoich rywali, wykrzesać z siebie to, co najlepsze, i zdobyć wszystkie tytuły w tym niezwykle dynamicznym serialu.
Ryota Moriyama, student ostatniego roku na Uniwersytecie Kyoritsu, dostaje ofertę pracy, ale brakuje mu punktów, żeby skończyć studia. Promotorka informuje go, że ukończy studia, jeśli dołączy do klubu sumo. Jedyna członkini klubu to Honoka Oba, studentka drugiego roku i świetna sumoka, która niechętnie zgadza się, by Ryota dołączył do klubu. Ryota rekrutuje nowych członków, dzięki czemu klub może wziąć udział w zawodach. Choć treningi są wymagające, Ryota i pozostali ciężko pracują. Ryota zaczyna coś czuć do Honoki. W tej historii o sumo i miłości każdego czekają niespodzianki.
Presja rodziców, zbyt wczesna specjalizacja u dzieci, które jeśli nie są gotowe przejść na zawodowstwo w wieku lat 12, nie mają szans. Kaczory przeszły drogę od początkujących słabeuszy do silnego młodzieżowego klubu. Po wyrzuceniu z drużyny, Evan Morrow zakłada z mamą (Lauren Graham) własną drużynę - Nic na siłę, pełną dzieciaków, które są zbyt małe, zbyt wolne albo po prostu nie pasują do nowoczesnej wizji sportu. Trener Gordon Bombay (Emilio Estevez) pomaga im odnaleźć radość z gry. W drugim sezonie przenosimy się na obóz hokejowy prowadzony przez Colina Cole’a (Josh Duhamel), byłego zawodnika NHL, który ma swój urok, ale stosuje bezwzględne metody. Drużyna próbuje jakoś przetrwać, pytanie tylko, czy da się wygrać lato?
Słowa kluczowe

Proszę czekać…