Sztuki walki

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Sztuki walki. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Into the Badlands: Kraina Bezprawia 7.0

Potężny wojownik szuka oświecenia na terytorium kontrolowanym przez bezlitosnych, feudalnych baronów.

Strażnik Teksasu 6.0

Tytułowy bohater - Cordell Walker (Chuck Norris) jest kreowany na idealnego stróża prawa. Jest m.in. inteligentny, wysportowany, honorowy; posiada dużą intuicję, którą się kieruje i zawsze dobrze na tym wychodzi; jest także bezwzględny dla łamiących prawo, skutecznie walczy ze wszystkimi formami przestępczości. W pracy pomaga mu znajomość sztuk walki wręcz. Przy jego boku stoją wierni przyjaciele: partner James Trivette, były policjant C.D. Parker oraz pani prokurator Alex Cahill, ukochana Walkera.


Ikki tôsen: Dragon destiny

Pod przywództwem głupawej, ale za to dobrze zbudowanej Sonsaku Hakufu, Akademia Nanyo walczy z innymi szkołami, których uczennice są równie dobrze wyposażone przez naturę. Po śmierci dotychczasowego władcy, wybucha krwawa, bezlitosna wojna. Wojownicy pokładają nadzieję w klejnotach Magatma - mistycznych kamieniach, w których tkwi dusza jednego z wojowników z zamierzchłych czasów. Nie zważając na łamane kości, umierające ofiary i pękające majteczki, każdy z wojowników próbuje wypełnić swoje przeznaczenie. Na końcu brutalnej walki może zostać tylko jeden zwycięzca...

Słowa kluczowe