Sztuki walki

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Sztuki walki. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Tytułowy bohater - Cordell Walker (Chuck Norris) jest kreowany na idealnego stróża prawa. Jest m.in. inteligentny, wysportowany, honorowy; posiada dużą intuicję, którą się kieruje i zawsze dobrze na tym wychodzi; jest także bezwzględny dla łamiących prawo, skutecznie walczy ze wszystkimi formami przestępczości. W pracy pomaga mu znajomość sztuk walki wręcz. Przy jego boku stoją wierni przyjaciele: partner James Trivette, były policjant C.D. Parker oraz pani prokurator Alex Cahill, ukochana Walkera.
Potężny wojownik szuka oświecenia na terytorium kontrolowanym przez bezlitosnych, feudalnych baronów.
Pod przywództwem głupawej, ale za to dobrze zbudowanej Sonsaku Hakufu, Akademia Nanyo walczy z innymi szkołami, których uczennice są równie dobrze wyposażone przez naturę. Po śmierci dotychczasowego władcy, wybucha krwawa, bezlitosna wojna. Wojownicy pokładają nadzieję w klejnotach Magatma - mistycznych kamieniach, w których tkwi dusza jednego z wojowników z zamierzchłych czasów. Nie zważając na łamane kości, umierające ofiary i pękające majteczki, każdy z wojowników próbuje wypełnić swoje przeznaczenie. Na końcu brutalnej walki może zostać tylko jeden zwycięzca...


W świecie rywalizacji międzyklanowej dwie bratnie dusze stawiają czoła zdradzieckim planom i odkrywają mroczną tajemnicę związaną z tragicznym wydarzeniem z przeszłości.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…