Thriller 2009

Przedstawiamy listę 14 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Thriller z 2009 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Morderca z Whitechapel 7.4

Londyn, rok 2008. Seria krwawych morderstw nawiedza stolicę Wielkiej Brytanii. Szybko okazuje się, że oprawca wzoruje się na zbrodniach dokonanych przez Kubę Rozpruwacza ponad 120 lat temu. Zegar tyka, pojawiają się kolejne ciała, a do polowania na przeciwnika włącza się trzech niezwykłych bohaterów.

Dikiy

Surowy kapitan stołecznej milicji, Aleksandr Diczenko (Igor Lifanov) o przydomku "Dziki", udaje się na "przymusowe zesłanie" do małego prowincjonalnego miasteczka. Tam jest przekonany, że czeka go cicha, spokojna praca. Wkrótce okazuje się, że jednak się mylił...


Dollhouse 6.7

Serial opowiada o losach uzdolnionych osób, które nazywane są "lalkami", są oni zatrudniani do najróżniejszych zadań, po czym na końcu kasuje im się pamięć. Jednak jedna z lalek, Echo, zaczyna odzyskiwać wspomnienia...

FlashForward: Przebłysk jutra 7.1

Pewnego dnia ludzie na całym świecie w jednej chwili tracą przytomność na 137 sekund. Agent FBI Mark Benford prowadzi śledztwo w sprawie tego niecodziennego zjawiska, które na moment, doprowadzając do wielu groźnych wypadków, pogrążyło w chaosie całą ludzkość. Dochodzenie wykazuje, że większość ludzi miało dziwne wizje podczas zamroczenia. Mianowicie, widzieli swoją przyszłość, która ma się wydarzyć za 6 miesięcy. Dla wielu staje się ona powodem strachu, gdyż nie taką ją sobie wymarzyli, a u innych, którzy nie mieli żadnych wizji, wzbudza niepokój - gdyż uważa się, że ci - którzy nie widzieli przyszłości - zwyczajnie tej przyszłości nie mają i wkrótce zginą. Czy FBI uda się poznać przyczyny utraty przytomności, czy przytrafi się ona jeszcze raz, czy wizje mają się urzeczywistnić, a jeśli tak, to czy można tę przyszłość zmienić?

Bestia 7.3

Charles Baker (Patrick Swayze), agent FBI stosujący chwilami nieokrzesaną lecz skuteczną taktykę, trenuje nowego partnera - Ellis'a Dove (Travis Fimmel). Baker dzieli się z nim swoimi nietypowymi i będącymi na pograniczu prawa metodami, choć sam jest obiektem śledztwa prowadzonego przez Wydział Wewnętrzny. Weteran-rozrabiaka testując swojego nowego partnera manipuluje nim, by go sprawdzić i wciągnąć głębiej w role odgrywane przy każdej sprawie. Natomiast Dove usiłuje wykonywać swoją pracę tak, jak go uczono, pomimo nacisków Wydziału Wewnętrznego, który usiłuje go wciągnąć w śledztwo przeciwko Baker'owi...

Irys 7.3

Kim Hyun Joon jest zabójcą należącym do tajnej organizacji znanej pod nazwą „NNS” podczas gdy T.O.P jest zabójcą który pracuje dla innej tajnej organizacji która znajduję się Stanach Zjednoczonych o nazwie „IRIS” i otrzymuje zlecenie zabicia Hyun Joon. Seung Hee jest psychoterapeutka która odgrywa ważną rolę w przyjęciu Hyun Joona do organizacji „NNS”. Jin Sa Woo jest kolegą Hyun Joona zakochuję się on w Seung Hee ale utrzymuje to w sekrecie.

Więźniowie wojny

Dwóch izraelskich żołnierzy, po 17 latach spędzonych w niewoli, wraca do domu. Mężczyźni zostali schwytani podczas prowadzenia tajnej misji w Libanie w 1991 roku. Powrót okazuje się niełatwy. Postrzegani są jako bohaterowie wojenni, ale oni sami muszą teraz na nowo odnaleźć się w życiu rodzinnym i w pracy. Podczas obowiązkowych spotkań z psychiatrą okazuje się, że relacje żołnierzy z niewoli różnią się. Rusza więc śledztwo, które ma wyjaśnić, co ukrywają.

Słowa kluczowe