Thriller 2022

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 78 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Thriller z 2022 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Poszukując największego skarbu w dziejach, Jess Velanzulea odkrywa tajemniczą przeszłość swojej rodziny.

Peryferal

6,7
Serial przedstawia losy Flynne Fisher, dziewczyny próbującej utrzymać schorowanych bliskich na odludziu Ameryki przyszłości. Flynne jest inteligentna, ambitna i… skazana na zagładę. Nie miała przyszłości, dopóki ta się o nią nie upomniała. Peryferal to oszałamiające, fantasmagoryczne spojrzenie okiem Williama Gibsona, mistrza pióra, na los ludzkości — i na to, co przyniesie przyszłość.
Oparty na bestsellerowej serii strzelanek FPS studia Xbox Game Studios, serial Halo rozgrywa się w 26. wieku i skupia się na przygodach Master Chiefa (w tej roli Pablo Schreiber) – cybernetycznie ulepszonego żołnierza znanego jako Spartanin, który broni ludzkości pod rozkazami Dowództwa Kosmicznego ONZ.


Serial opowiada historię Jamesa Reece'a (Chris Pratt), żołnierza Navy SEALs, którego pluton wpada w zasadzkę podczas tajnej misji. Reece wraca do rodziny z poplątanymi wspomnieniami i zastanawia się, jaką rolę odegrał w tych wydarzeniach. Kiedy pojawiają się nowe dowody w sprawie, Reece odkrywa, że przeciwko niemu spiskują złowrogie siły, które dybią na życie jego i jego najbliższych.

Gannibal

0,0
Po spowodowaniu poważnego wypadku funkcjonariusz policji Daigo Agawa wraz z żoną i córką przeprowadza się do górskiej wioski Kuge. Miejsce wydaje się idealne do wypoczynku po trudnych przeżyciach, pomimo tego, że jego poprzednik zaginął w tajemniczych okolicznościach. Źródłem zarobku mieszkańców wioski jest tartak drewna cyprysowego, którym zarządza rodzina Goto, mająca w posiadaniu większość tutejszych ziem. Pewnego dnia ciało starszej kobiety zostaje odnalezione w górach. Rodzina Goto twierdzi, że została zaatakowana przez niedźwiedzia, jednak Daigo zauważa ślad ugryzienia przez człowieka. Funkcjonariusz zaczyna podejrzewać, że w wiosce coś jest nie tak.

Andor

6,9
8,3
W niebezpiecznych czasach, pełnych intryg i zdrady, Cassian Andor przystępuje do walki z tyranią Imperium Galaktycznego. Wkrótce staje się bohaterem Rebelii.
Główną postacią serialu „The Old Man” jest Dan Chase, który wiele lat temu odszedł z CIA i od tego czasu żył na uboczu. Kiedy pojawia się zabójca, który próbuje zamordować Chase’a, stary agent przekonuje się, że aby mieć przyszłość, musi uporządkować swoją przeszłość. Poszukiwania Chase’a zostają zlecone zastępcy dyrektora FBI ds. kontrwywiadu ze względu na jego skomplikowane przeszłe relacje z narowistym uciekinierem.
Opowieść o nieustającej walce dobra ze złem toczącej się w każdym z nas. Jak daleko posunie się targana silnymi emocjami kobieta, by pomścić śmierć swojego męża?
Kobieta, która przed laty przeżyła potworne tortury w szkole, wprowadza w życie drobiazgowy plan zemsty, aby sprawcy wreszcie zapłacili za to, co jej zrobili.

Rozdzielenie

7,5
8,5
Mark zarządza zespołem pracowników, których wspomnienia związane z pracą i życiem osobistym zostały rozdzielone w wyniku zabiegu. Gdy po pracy zjawia się w jego życiu tajemniczy kolega, Mark zaczyna stopniowo odkrywać prawdę na temat ich zawodów.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…