Thriller 2023

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 59 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Thriller z 2023 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Załoga platformy Kinloch Bravo traci wszelką łączność ze szkockim lądem z powodu tajemniczej mgły; ludzie muszą walczyć o powrót do domu i jednocześnie nie ulec presji żywiołów, narastającej paranoi i wewnętrznym napięciom. Gdy zagrożenie, przed którym stoją, okazuje się przekraczać ich najśmielsze wyobrażenia, podzielona załoga musi zawiązać sojusz, by przetrwać.
Do zespołu Lioness Engagement Team, będącego pod nadzorem CIA, zostaje zwerbowana Cruz Manuelos - szorstka, ale pełna pasji młoda żołnierz piechoty morskiej. Głównym zadaniem agentek w tym programie jest zniszczenie organizacji terrorystycznej od wewnątrz.
Podczas monitorowania linii alarmowej czujny agent FBI odbiera telefon, który pogrąża go w śmiertelnym spisku z udziałem kreta w Białym Domu.


Bongseok, chłopiec, który potrafił pływać, zanim zaczął chodzić, i Huisoo, dziewczyna, która przeżyła straszny wypadek samochodowy bez szwanku, trafiają do tej samej szkoły. Po poznaniu się szybko stają się sobie bliscy i wkrótce odkrywają, że na świecie jest więcej ludzi takich jak oni — ludzi o niezwykłych zdolnościach. Ale podczas gdy życie wydaje się stosunkowo beztroskie dla nastolatków, tajemniczy dostawca o imieniu Frank zaczyna mordować ludzi z mocami w całym Seulu
Whitney Siegel (Emma Stone) i jej partner Asher (Nathan Fielder) są młodym małżeństwem, które wspólnie prowadzi reality show o remontach domów. Kiedy mają zamiar począć dziecko, rzekoma klątwa zakłóca ich związek i grozi rozerwaniem rodzinnych planów.
W środku międzynarodowego kryzysu dyplomatka karierowiczka próbuje pogodzić prestiżową rolę ambasadora USA w Wielkiej Brytanii z burzliwym małżeństwem z gwiazdą polityki.

Cytadela

6,5
Osiem lat temu Cytadela, niezależna agencja szpiegowska, została zniszczona przez nowy syndykat, Mantykorę. Po wymazaniu pamięci, elitarni agenci Mason Kane (Richard Madden) i Nadia Sinh (Priyanka Chopra Jonas) ledwo uszli z życiem. Osiem lat później były współpracownik Masona, Bernard Orlick (Stanley Tucci), prosi go, by pomógł mu powstrzymać Mantykorę przed stworzeniem nowego porządku świata.
Uzależniony od alkoholu były muzyk rockowy wyrusza w szaloną podróż w najciemniejsze zakamarki Warszawy i ludzkiej psychiki, aby odnaleźć swojego zaginionego syna.
Kiedy Winston Scott zostaje wciągnięty w piekło Nowego Jorku z 1975 roku, by zmierzyć się z przeszłością, którą myślał, że zostawił za sobą, wytycza śmiertelną trasę przez tajemnicze półświatki Nowego Jorku, podejmując wstrząsającą próbę przejęcia kultowego hotelu, który służy jako miejsce spotkań najgroźniejszych przestępców świata.
Ni'Jah (Nirine S. Brown) jest gwiazdą pop, a zarazem obiektem obsesji młodej dziewczyny o imieniu Dre (Dominique Fishback). Ta druga bardzo łatwo wpada w gniew, a jej niezdrowe podejście szybko przybiera mroczny obrót.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…