The Pitt —
To serial, który nie tyle opowiada o presji, co ją rekonstruuje. I robi to na tyle przekonująco, że po kilku odcinkach trudno już oddzielić widza od uczestnika tej zmiany.
przeczytaj recenzję
Projekt Hail Mary —
Jest kinem podnoszącym na duchu. Nie naiwnym, ale świadomie jasnym. W czasach, gdy science fiction często opowiada o upadku, katastrofie i bezradności, ten film przypomina, że wyobraźnia może służyć nie tylko do projektowania końca, ale też do szukania wyjścia.
przeczytaj recenzję
Młody Sherlock: Sezon 1 —
Serial, który stoi trochę pomiędzy: między ambicją a bezpieczeństwem, między stylem a jego brakiem, między kryminałem a opowieścią o dorastaniu. I choć można było oczekiwać czegoś bardziej wyrazistego, to wciąż jest to propozycja, która potrafi się obronić
przeczytaj recenzję
One Piece: Kurs na Grand Line 2 —
Drugi sezon "One Piece" to kontynuacja, która nie boi się ryzyka. Nie jest już tak spójna i świeża jak pierwszy, ale nadrabia rozmachem i ambicją. To serial, który momentami się potyka, ale nigdy nie traci kursu.
przeczytaj recenzję