@AlphaUrseaMajoris
Odyseusz to Armand, nie zapraszam do dyskusji.
Netflix, jedyne co zalicza mocne, to wtopy.
Wiadomo, to jedna z nielicznych marek, które nie zostały zarżnięte.
Proszę czekać…