aro25
aro25

aro25

@aro25

Płeć
Mężczyzna
Data urodzenia
1984-07-09 (40 lat)
Punkty
0 za dodawanie
Poprawność dodawania
Z ostatnich 30 dni: brak danych
Z ostatniego roku: brak danych
Dołączył
sierpień 2009 ( ostatnia wizyta)
Ostatnio ocenione Filmy Osoby
Listy

Ulubione

  • lista 12 filmów
  • przez aro25

Aktywność
Pod Mocnym Aniołem (2014)

Zupełnie nie zgodzę się z przed mówcą!!!!!, film pokazuje do czego prowadzi wódka, to po pierwsze, słowo piwo wskakuje w ucho tylko podczas wizyt bohaterów w sklepie 24H Monopolowym. Alkohol, oczywiście może doprowadzić to wielu zgubnych wydarzeń, ale w filmie pokazano Wódkę, pitą praktycznie z gwinta- czyli naszą polską ŻULERKĘ, pomijając znane nam doskonale wina musujące igristoje. Film dla beznickowego widocznie był trudny, bo była to dla niego tematyka zupełnie obca-czemu tak uważam?- ponieważ znam grono ludzi, którzy maja za sobą przeżycia widocznie w filmie. Ludzi, którzy maja za sobą bo 5, 6, 7 a nawet 8 ODWYKÓW, czy detoxów. Więc nie dziwie, czemu trudno było się odnaleźć beznikowemu w tym filmie, skoro było to dla niego TABU. Temat, który widocznie bardzo go zaskoczył, skoro trudno się odnaleźć-cyt, przedmówce". Historia Jerzego jest jasna, a chronologiczne jest przedstawienie na samym początku pokazuje……., nie napisze co, żeby nie spalić filmu.

Martyrs. Skazani na strach (2007)

bardzo mocny, psychodeliczny, trzymający w napięciu, krwawy, wielka dawka przemocy i krwi.
jeden z najbardziej ostrych filmów jakie oglądałem, popieram dla ludzi o mocnych nerwach. Mnie osobiście się podobał, miał swój nie powtarzalny charakter.
moja ocena 8.

Daybreakers. Świt (2009)

mieszane uczucia…., ale bardziej na plus. – Pomysł oryginalny, fabuła i scenariusz też, ale jak dla mnie zdecydowanie za mało akcji… Sądząc po zakonczeniu bedzie II część…
ocena wysoka ze względu na to, że uwielbiam filmy z wampirami 7/10.

Proszę czekać…