Asmodeusz

Filtruj oceny

Liczba filmów 8179


4

Pierścień śmierci 4.0

Po wygraniu morderczych zawodów, były komandos Matt Collins zostaje porwany wraz z narzeczoną, przez ludzi Dantona Vachsa. Przewieziony na prywatną wyspę bogacza, staje się celem polowania dla czterech zabójców. W tym samym czasie odszukać go próbuje jego przyjaciel 'Skylord' Harris.

4

Dead in the Water 4.0

Złożona z kobiet załoga statku „Amphitrite", wyławia z morza ledwo żywego rozbitka, którego zabierają na pokład. Zbiega się to w czasie z nadejściem gwałtownego sztormu i awarią silnika. Uwięzione na środku oceanu kobiety odkrywają wkrótce, że nieznajomy był nosicielem tajemniczego pasożyta.

3

Minaccia d'amore 3.0

Po rozstaniu z kochankiem, modelka Jenny Cooper zaczyna otrzymywać tajemnicze telefony. Od tej pory podąża za nią tajemnicza energia z linii telefonicznych, która zabija każdego kto się do niej zbliży. Gdyż życie kobiety zmienia się w piekło, na pomoc przychodzi jej sąsiad, z pomocą którego próbują ustalić źródło energii.

2

Dead Silence 2.0

Seryjny morderca Sam Mason zostaje skazany na krzesło elektryczne za zabicie 12 kobiet. Choć jego ciało umiera, to dusza dzięki tajemniczemu rytuałowi pozostaje w naszym świecie i opętuje mężczyznę, który pojawił się na jego grobie. Korzystając z nowego ciała, Sam próbuje zabić reporterkę Terri, dzięki której trafił na krzesło.

4

Doña Lupe 4.0

Doña Lupe to owdowiała właścicielka kamienicy, która przez problemy finansowe może stracić swój dom. By temu zapobiec, kobieta wynajmuje pokoje Bienvenido i Chato. Niestety, relacje z lokatorami szybko się psują, a staruszka zaczyna być intruzem we własnym domu. Nie mogąc tego znieść, Doña Lupe postanawia rozprawić się z mężczyznami.

5

Skok przez płot 7.1

Przyszła wiosna. Verne i jego leśni przyjaciele obudzili się po długiej, zimowej drzemce i jakież było ich zaskoczenie, kiedy odkryli, że w samym środku ich kiedyś naturalnego środowiska wyrósł wysoki, zielony żywopłot, a w ich życiu pojawił się RJ, wygadany szop pracz, który twierdzi, że świat za żywopłotem zamieszkiwany przez dziwaczne istoty zwane ludźmi, które zamiast jeść, aby żyć, żyją po to, żeby jeść, jest "przepustką do lepszego życia". Zgodnie z powiedzeniem, że śmieci jednego człowieka są skarbem drugiego - w tym przypadku zwierzęcia - manipulujący otoczeniem, RJ posiada własne powody, aby przekonać przyjaciół z lasu, że nie mają się czego obawiać i mogą skorzystać na obecności nowych, pobłażliwych sąsiadów. Ostatecznie, RJ i Verne wraz z futrzanymi towarzyszami uczą się wykorzystywać ten dziwny, nowy świat zwanym przedmieściem i żyć w jego sąsiedztwie.

6

Renegaci 6.7

Matt Cooper (Michael Rooker) pracuje jako tajny agent dla FBI. Helen Simms (Diane DiLascio) jest normalną policjantką. Razem chcą stworzyć specjalną jednostkę do walki z grupą skorumpowanych policjantów.

4

Kupiec Śmierci 4.0

Szalony morderca Roscoe, prowadzi dom pogrzebowy nieopodal małego miasteczka. Spełniając swoje chore fantazje, poluje na młode kobiety, które zabija w brutalny sposób. Przez przypadek jego sekret odkrywa kuzyn Nicky oraz nauczycielka Pam.

4

Atak z kosmosu 3.5

Na pustyni Nevady ląduje statek kosmiczny obcych, którzy planują dokonać inwazji na naszą planetę. W pierwszej fazie, jeden z nich przejmuje ciało pracownika elektrowni wodnej, by pozyskać zasoby energii. Przybycie statku zauważa astronom Scott Dryden, który chcąc nawiązać kontakt udaje się do położonego przy elektrowni miasteczka. Wplątany w plany obcych musi powstrzymać inwazję.

1

Weedwolf 1.0

Na mieszkańców teksańskiego miasteczka Normal pada blady strach, gdy w okolicy pojawia się przerażający wilkołak. Bestia morduje kolejnych ludzi, a jedynymi, którzy mogą go powstrzymać, są szeryf Hardwood, jego syn Bumper i zastępca Rodriguez. Nie obędzie się również bez pomocy rapera Junebuga, jego siostrzenicy Mary Jane i reszty ekscentrycznych mieszkańców miasteczka.

6

Infernal Affairs: Piekielna gra 7.9

Yan jest policjantem, który od 10 lat rozpracowuje struktury triady w Hong Kongu, zakamuflowany w jej szeregach. Ming z kolei pracuje dla mafii, chociaż na co dzień jest szanowanym i pnącym się po szczeblach kariery oficerem policji. Od 10 lat dostarcza informacje o pracy wydziału szefowi tamtejszej triady. Pewnego razu, podczas rutynowej akcji, obydwie strony orientują się, że mają u siebie tajniaków. Zaczyna się wyścig z czasem, przebiegła gra w kotka i myszkę, której stawką będzie życie zdemaskowanego szpiega.

7

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie 7.1

Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania. Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać...

7

Le Mans '66 7.6

Shelby (Damon) i Miles (Bale) wspólnie stawili czoło obojętności wielkich korporacji, prawom fizyki i własnym ograniczeniom, by zbudować rewolucyjny samochód wyścigowy dla Ford Motor Company i rzucić wyzwanie słynnym samochodom Enzo Ferrari w prestiżowym dwudziestoczterogodzinnym wyścigu Le Mans we Francji w 1966.

2

Terror on Tour 2.0

Na zespół rockowy "The Clowns" padają podejrzenia o dokonywanie morderstw na prostytutkach. Kobiety są zabijane przez osoby, które do złudzenia przypominają członków zespołu. To oni, czy ktoś się stylizuje?

1

The Passing 1.0

Dwaj weterani II wojny światowej Ernie i Rose, żyją skromnie w rozpadającym się domu pod Baltimore. W tym samym czasie młody robotnik Wade, wiedzie nudne i uporządkowane życie z żoną i małym dzieckiem. Wszystko burzy brutalny atak i gwałt, a później kara jaką Wade wymierza napastnikowi. Wkrótce losy Erniego i Wade'a splatają się, gdy obaj trafiają do tajemniczej kliniki, gdzie prowadzone są eksperymenty z przeszczepianiem duszy w inne ciało.

4

Dr. Heckyl and Mr. Hype 7.0

Niezbyt urodziwy doktor Heckyl marzy o prawdziwej miłości, ale na jego widok każda kobieta ucieka z krzykiem. Zrozpaczony pewnego dnia próbuje popełnić samobójstwo, wypijając butelkę eliksiru odchudzającego. Wynik? Dr Heckyl zostaje panem Hype'm, uprzejmym i przystojnym mężczyzną. Problem w tym, że wraz z wyglądem zmienia się również jego osobowość i Hype zaczyna zabijać kobiety, z którymi się spotyka.

3

Le démon dans l'île 3.0

Uciekając przed tragicznymi wydarzeniami z przeszłości, Gabrielle Martin podejmuje pracę lekarki na małej wyspie. Zbiega się to w czasie z serią tajemniczych wypadków, jakie przytrafiają się mieszkańcom. Nie wierząc w zbieg okoliczności, Gabrielle próbuje odkryć co tak naprawdę dzieje się na wyspie i co ma z tym wspólnego tajemniczy doktor Marshall.

6

On wie, że jesteś sam 6.0

Seryjny morderca przemierza kraj zabijając kobiety mające wyjść niedługo za mąż. Na swoją kolejną ofiarę szaleniec wybiera Amy Jensen, która właśnie przygotowuje się do ślubu. Gdy wokół kobiety zaczynają ginąć ludzie, na trop mordercy wpada policjant, którego niedoszłą żoną była jedna z ofiar maniaka.

1

Miss Leslie's Dolls 1.0

Po awarii samochodu profesor Roy Sanders wraz z trzema studentkami trafiają do domu pani Leslie. Właścicielka zgadza się, by przeczekali u niej burzową noc. Szybko okazuje się, że pani Leslie skrywa mroczne tajemnice i ma pewne plany związane z gośćmi.

6

Jaskiniowiec 6.0

W zamierzchłych czasach, gdy nie było facebooka, prądu i ciepłej wody, a w zagrodzie za jaskinią pasły się dinozaury, rozgrywa się pełna szalonych przygód historia dzielnego Duga, który musi zjednoczyć swą jaskiniową ferajnę przeciw nadchodzącemu zagrożeniu. W świecie, w którym zamiast psa każdy mógł mieć mamuta, a zaostrzony kamień był gadżetem na miarę dzisiejszego smartfona, nadejście pulsującej hałaśliwą nowoczesnością Epoki Brązu zwiastuje nieuniknione kłopoty.

7

Głębia strachu 6.8

Grupa badaczy pracujących głęboko na dnie oceanu, zostaje zaskoczona przez trzęsienie ziemi. Żywioł niszczy placówkę. Ludzie znajdujący się pod wodą, muszą jak najszybciej wydostać się na powierzchnię, jednak nie będzie to proste, ponieważ w głębi czai się nieznane wcześniej zagrożenie...

6

Im Stahlnetz des Dr. Mabuse 6.0

Do Chicago przybywa agent specjalny Joe Como, mający znaleźć morderców zabitego niedawno agenta. Trop wiedzie do jednego z teatrów, gdzie ukrywają się członkowie tajnej organizacji terrorystycznej, dowodzonej przez geniusza zbrodni zwanego Mabuse. Jak się wkrótce okazuje chcą oni zdobyć wynalazek dający niewidzialność, dzięki któremu dokonają zuchwałego zamachu.

4

Człowiek w ogniu 7.0

Były agent CIA, komandos i najemnik, decyduje się na bardziej spokojne życie. Dostaje pracę jako ochroniarz dziesięcioletniej córki włoskiego milionera. Dziewczynka zostaje porwana, a on sam ranny. Po wyjściu ze szpitala podejmuje samodzielną walkę z gangsterami.

4

Five Star Stories 4.0

Adaptacja mangi rozgrywającej się w odległej przyszłości, w gwiazdozbiorze Jokera. Historia opowiada o Fatimach, sztucznie wykonanych androidach, które wykorzystuje się jako piloty gigantycznych pancerzy bojowych. Dr Ballanche zmusza młodego Ladiosa Soppa, by uratował dwa najnowsze androidy, Lachesis i Clotho, z rąk okrutnych możnowładców.

1

Helen Keller vs. Nightwolves 1.0

Rodzina Kellerów zostaje zaatakowana przez wilki, a z masakry cało wychodzi jedynie Helen. Poraniona i niewidoma dziewczyna nie poddaje się, próbując zmobilizować mieszkańców wioski do walki z wilkami, które nadejdą wkrótce w większej liczbie.

5

Mythica: Czarownica 5.9

Thane zostaje pojmany przez Gildię Złodziei, która w ten sposób chce zmusić Marek do przeprowadzenia misji na jej rzecz.

3

The Offering 3.0

Reporterka Jamie dowiaduje się, że jej siostra zmarła w tajemniczych okolicznościach. Zrozpaczona udaje się do Singapuru, by przygotować pogrzeb i zaopiekować jej córką, a przy okazji dociec, co było powodem samobójstwa. Jak się wkrótce okazuje, wszystko to sprawka tajemniczego demona, próbującego dopełnić szatańskiego planu.

5

Tajemnica Stalowego Miasta 5.0

Dzięki odziedziczonej fortunie dr. Sarrasin zakłada spokojne i utopijne miasto „Fortuna", a zły profesor Janus, gigantyczną fabrykę zwaną „Stalowe Miasto”. Gdy w tym ostatnim zaczyna brakować zasobów naturalnych, Janus postanawia zaatakować Fortunę, wykorzystując do tego swoją najnowszą broń. W tym samym czasie zięć Sarrasina Moltke, wyrusza z tajną misją do Stalowego miasta.

4

Prawdziwe zbrodnie 4.8

Rok 2000, oddalony od cywilizacji południowo-zachodni kraniec Polski. Brzegi Odry porośnięte dzikimi trawami tworzą odludną zatokę. Pewnego zimowego dnia trzej wędkarze zauważają przedmiot unoszący się na wodzie. Z daleka wygląda jak kłoda, ale z bliska można rozpoznać włosy… Sprawę morderstwa prowadzi oficer Tadek (Jim Carrey). Dostrzega on pewne zaskakujące podobieństwa między okolicznościami zbrodni a historią opisaną w powieści pewnego pisarza. Oficer podąża śladem pisarza i ten trop prowadzi go do podziemnego świata. Świata pełnego korupcji, przemocy i seksu.

4

Final Round 4.0

Bezwzględny biznesmen Jon Delgado organizuje krwawe polowania, w których pięciu zawodowych zabójców ściga swoje ofiary, po specjalnie przygotowanym kompleksie. Pewnej nocy Tyler Verdiccio w spektakularny sposób pokonuje trzech mężczyzn podczas bójki w barze. Zauważony przez ludzi Delgado staje się, wraz z poznaną niedawno Jordan i byłym baseballistą Trevonem zwierzyną łowną w nadchodzącym polowaniu.