Bernadetta_Trusewicz

Filtruj oceny

Liczba filmów 8


7

Wikingowie 8.0

Wiking Ragnar Lothbrok postanawia odbyć wyprawę łupieżczą na zachód, gdzie spodziewa się znaleźć nieznany nikomu ląd.

4

Kieł 5.2

Straszliwy horror o zagrożeniach, jakie niesie opowiadanie historii. Kieł podąża śladami amerykańskiego śmiałka, który zapuszcza się w kanadyjskie dzikie ostępy, by przeprowadzić wywiad z pewnym starym człowiekiem o niesamowitej przeszłości. To co odkrywa, przechodzi najśmielsze wyobrażenia.

7

Deadpool 7.4

Były żołnierz oddziałów specjalnych zostaje poddany niebezpiecznemu eksperymentowi. Niebawem uwalnia swoje alter ego i rozpoczyna polowanie na człowieka, który niemal zniszczył jego życie.

7

Cmentarzysko ludożerców 6.5

Grupa jeńców zostaje uprowadzona przez lud kanibali. Czterech mężczyzn rusza by im pomóc.

6

Dzień Matki 5.8

Każda rodzina obchodzi Dzień Matki na swój sposób. Jedni w podniosłej i uroczystej atmosferze, inni na luzie i ze śmiechem, ale wszyscy przede wszystkim z miłością. Garry Marshall - fachowiec od opowiadania o uczuciach z humorem - przedstawia cztery rodziny, których losy splotą się w tym wyjątkowym dniu. SANDY - mąż zostawił ją dla młodszej, a ona robi co może, by udowodnić sobie, że jest lepszą matką dla swoich dzieci niż nowa, fajna macocha. MIRANDA - całkowicie poświęciła się karierze i choć została gwiazdą, czegoś jej jednak brakuje. Wkrótce niespodziewany gość wywróci jej życie do góry nogami. JESSE - jej stosunki z matką są dalekie od ideału. Niezapowiedziana wizyta rodziców grozi więc eksplozją. Ale przecież każdą bombę można rozbroić. BRADLEY - czyli pan mama, uczy się roli samotnego rodzica dwóch córek. Sprawa nie jest prosta, bo to co dla matek jest oczywiste, dla tatusiów często pozostaje czarną magią. Każda matka jest boska.

4

#WszystkoGra 5.1

Zosia, jej mama Roma oraz babcia za wszelką cenę starają się ocalić rodzinny dom.

8

Hardcore Henry 6.3

Cyborg Henry ma za zadanie uratować atrakcyjną kobietę, która twierdzi, że jest jego żoną oraz pokonać Akana i jego armię.

6

Syn Szawła 6.9

Obóz w Auschwitz. Rok 1944. Szaweł Auslander zostaje zmuszony do spalania zwłok własnych rodaków. Próbuje uratować z płomieni ciało chłopca, którego bierze za swojego syna.