Anja
Anja

Anja

@BuziakL

W duszy mi m.in. gra: https://www.youtube.com/watch?v=mG5prutcOs4 i https://www.youtube.com/watch?v=UprcpdwuwCg Uwielbiam muzykę, film, dobrą książkę, aczkolwiek jestem laikiem w tych obszarach, nazwijmy to sztuki. :) Co mówi mój awatar? Ano, czasami lepiej mieć wizerunek kogoś, kto ma wszystko gdzieś, lelum polelum, hihi-haha.., niż tonąć w rozpaczy nad światem i tym, co nas otacza. Śmiejmy się zatem i cieszmy życiem, bądźmy radośni i zarażajmy tym innych, to chociaż dostarczy nam dobrych hormonów do tego, by nie zwariować, czy też nie popaść w depresję, tak powszechny stan, tak sporej grupy społeczeństwa..

Płeć
Kobieta
Lokalizacja
Wrocław
Punkty
71 za dodawanie
Poprawność dodawania
Z ostatnich 30 dni: brak danych
Z ostatniego roku: brak danych
Dołączył
luty 2019 ( ostatnia wizyta)
Ostatnio ocenione Filmy Osoby
Listy

Ulubione

Moje klasyki

Ulubione

Muzyka

Rozwiązane quizy
Aktywność
Oglądam i oglądam te obrady sejmu, śmieszne swoją drogą. HYDE PARK

@Chemas ano przypomina :))) Raz w zeszłym tyg. oglądałam obrady sejmu przez kilka minut. Ogólnie nie oglądam, ale akurat włączyłam, więc patrzę… a tam ciągłe przepychanki słowne, upomnienia, grożenie wydaleniem z sali.. Jakieś takie puste przemówienia, każdy z jakimiś pretensjami. Im by się przydał ekspert od mediacji.. jak można próbować mieć wpływ na funkcjonowanie państwa, jeśli te grupy i grupki nie potrafią ze sobą ani rozmawiać, ani się dogadać.
Później po wszystkim widać nagłówki artykułów, jak jeden po drugim daje wywiad, jak to mu się nie podoba to, czy tamto i jadą po sobie wzajemnie.
W jednym komentarzu pod artykułem z internetu, ktoś tak mniej więcej napisał:
“Darwin pomylił się w swojej teorii ewolucji bo jak to możliwe, że małpa jest po człowieku, czy ktoś widział, by małpa celowo skakała w ogień?….
Tam chodziło o to, że sporo ludzi szturmem chodzi do marketów, czy na bazary, wiedząc, że skupiska są obecnie niebezpieczne dla zdrowia w szczególności osób starszych.
Jakaś prawda w tym jest, nie zawsze używamy mózgu.

Najlepsze horrory! FILMY

Ja lubię the Ring, nie pamiętam dokładnie, są chyba 2 części. Kiedyś byłam na tym w kinie, może obejrzę to ponownie, pamiętam, że się tego bałam :D
Ponoć dobry horror to DARK WATER z 2002. Ja od marca oglądam filmy dot. zombie, właściwie trafione w czasie i sporo podobieństw do obecnej sytuacji, unikanie skupisk, chowanie się w domu, zdobywanie jedzenia, zapasów, wychodzenie z domu tylko w konkretnej potrzebie, nawet unikanie ludzi, albo fakt, że każda osoba może być nosicielem wirusa.. normalnie taka lajtowa wersja życia, jak w Z nation, tylko zamiast zombie, mamy ludzi chorych lub potencjalnie zarażonych/nosicieli..
Ja dziękuję, jakich my czasów dożyliśmy?!

Polityka w czasach koronawirusa HYDE PARK

@Robert_DeNiro haha nawet jak by chcieli manifestować, to co? Przecież chyba tylko w 2 osoby. :)) Bo nie można robić zgromadzeń. Ta cała sytuacja w naszym państwie jest i śmieszna i cwaniaczkowato dobrze przemyślana. Nawet jak się ludzie na coś wkurzą, to i tak nie ma możliwości tego okazać publicznie.

@Chemas a czasu nie mam. Robota u mnie nie stanęła- dobra informacja, ale mam też lekcje w domu, więc zaczyna mnie to już przerastać. Do lasu iść nie można, wyjdę z siebie! :)) Poza tym pozdrawiam szanowne towarzystwo.

Proszę czekać…