@antybohater Jak nie jak tak, to film o różach!!! Jakieś inne filmy oglądaliśmy? ;-) A tak na serio nie jest o kwiatach. Więcej tam brudu niż piękna.
Dobry aktor, który zaczął ostro i coś z niego będzie. Chodzi mi o dwie role: Charliego w Charliem i fabryce czekolady Artura w Arturze i Minimkach. Oby go show biznes nie zniszczył.
He he he. Ale jaja. Czyżby to ukłon w stronę Trumpa, który nagle w kampanii zmienił diametralnie swoje zdanie na temat migrantów z Południa. A nie mógłby być Polakiem? Wszak mamy słynnych hydraulików.
@89Keradius Super, że ruszyłeś ten temat i kilka wartościowych informacji wrzuciłeś. Z Motylka też go pamiętam. Misery niestety jakoś nie obejrzałem. Trzeba nadrobić. Pamiętam go jeszcze z Ucieczki gangstera. Tak się zastanawiam, czy Lynch nie chciał oddać właśnie hołdu temu aktorowi i zrobić przy tej okazji zwykły życiowy film z prostą właśnie historią, a tu bardzo nadawał się Richard Farnsworth.
@Zigor Ano właśnie!!! Ja dopiero wyczaiłem ten tytuł przeglądając sobie jego filmografię. Nic o nim nie słyszałem. Skoro polecasz, dopisałem sobie do obejrzenia. :) Lubię Bessona, szczególnie jego początki, uważam, że to w pewnym sensie wizjoner.
Całkiem niezły filmik i w miarę kontynuacja. Od razu, tak jak w jedynce czuć rękę Luca Bessona, jego pomysły. Nie jest to jakieś arcydzieło, ale ogląda się całkiem dobrze.
Szkoda pana panie Neeson, że się pan dałeś zaangażować w tą serię I nie tylko pana, kilku innych aktorów również. Słabe jak nie wiem co. Popłuczyny po i tak nie jakiejś rewelacyjnej jedynce. Panie Besson wróć pan do korzeni.
No i średnio panowie Luc Besson i Liam Neeson, A spodziewałem się tego. Już jedynka dostała ode mnie kredyt zaufania w postaci oceny siedem, chyba zawyżonej. Obezna piątka chyba też zawyżona.
A ja wiem jaki film oglądałem. Bessona w dobrej formie. Za Jetem Lee nie przepadam i nie uważam go za bardzo dobrego aktora, podobnie jak Jackie Chana, ale akurat w tym filmie został dobrze wpasowany aktorsko.
Dałem z całą odpowiedzialnością ósemkę. Jean Reno jest bardzo wiarygodny w tym filmie. Szkoda, że druga część spadła znacznie w poziomie. Przede wszystkim jest KLIMAT!
Proszę czekać…