Ciekawy film, trochę gatunków pomieszanych, ale kryminał dominuje. Końcówka nie zawiodła i dowiozła oczekiwania.
Całkiem nieźle się ogląda. Jedynka była lepsza, ale dwójka też nie zawiodła.
Pomyśl może i ciekawy, gra aktorów dobra, ale to by było na tyle. Im dalej w las tym większe nic.
Proszę czekać…