Adrian
Adrian

Adrian

@Elros

dodający: 20.11.06r., weryfikator: 05.09.07r., galeria: 12.11.07r.

Płeć
Mężczyzna
Lokalizacja
Toruń
Punkty
26316 za dodawanie
Poprawność dodawania
Z ostatnich 30 dni: brak danych
Z ostatniego roku: brak danych
Dołączył
listopad 2006 ( ostatnia wizyta)
Ostatnio ocenione Filmy Osoby
Gra o tron
10
Avengers
8
Sherlock Holmes
9
Wrota do piekieł
8
Avatar
10
Halloween II
5
Dystrykt 9
9
Eskalofrío
7
Kłamstwo
8
Odbicie zła
8
Wywiad z wampirem
9
Lśnienie
10
Król Lew
9
Listy

Do obejrzenia

  • lista 10 filmów
  • przez Elros

Ulubione

  • lista 211 filmów
  • przez Elros

Do obejrzenia
Recenzje filmowe
Krwawe Walentynki 3D
Krwawe oblicza górnika w 3D... Czemu nie? przeczytaj recenzję
Adrian
7
Zgromadzenie
Film na jeden raz, nie dłużej, bo w sam raz. przeczytaj recenzję
Adrian
6
Aktywność
Przydali by sie nowi weryfikatorzy FDB.PL

Nic nie jest sprawdzane poza kolejnością, jeśli o to pytałeś (można to łatwo sprawdzić); poza tym treści jak widzę są sprawdzane na bieżąco jeśli chodzi o nowe filmy i odcinki. Obsady zalegają jeszcze z pierwszej połowy maja, bo jak wiadomo, sprawdza się je najdłużej. Do wakacji chyba damy radę nadrobić :)

Wolna amerykanka wśród weryfikatorów FDB.PL

Dobrze wiedzieć o takich "zawodach" na imdb, ja sam, gdy nie jestem pewien, treść pomijam, w ciemno nie akceptuję, ani nie odrzucam. Ale weryfikuję już 6 rok i jeszcze tego ani razu nie widziałem :) najgorzej to wygląda niestety ze źródłami nieanglojęzycznymi, tam już działa tylko ling.pl i tłumaczenia dodających są bardzo różne, a potwierdzić je już można tylko słownikiem.

To koniec Harrego Pottera

ojej, ludzie co Wy gadacie? nie wierzę, że tu taka znieczulica na tę serię, oczywiście na HP. Nie czytaliście nigdy książek, nie dorastaliście nigdy z ulubionym tomem pod pachą, bądź ukrywając się z nimi pod kołdrą z latarką w ręku do późnej nocy? Dla mnie to na przykład moment znaczący.. w tym roku minie 10 lat od kiedy zacząłem przygodę z tymi książkami. Jestem już co prawda dorosły, spotykam się z rzeczami o stokroć ważniejszymi od tych książek i filmów, ale zawsze pozostanie sentyment i jakieś emocje z tym związane. Teraz na szczęście zadebiutuje Narnia pełną parą, również książkowa wersja mi nie obca, na zimę wchodzi dopiero 3 tom do kin.. tomów ogółem jest 7. Magia fantasy nigdy się nie skończy, choćby na tym powyższym przykładzie, jakim jest saga Zmierzch wymierzona głównie w nastolatki. Zresztą tam gadanie ;) i tak każdy z Was przetrząśnie kina jeszcze w dni premiery na każdy z w/w filmów, możliwe, że pod błahym pretekstem. ;d
Za parę lat pewnie powstanie amerykański remake wszystkiego…

Proszę czekać…