Ocenione filmy

144
Filtruj oceny
Metropolis
9
Władca much
7
Forrest Gump
10
Zielona mila
8
Monachium
9
Aleksander
8
Capote
9
Matrix
10
Pojutrze
7
Prestiż
10
Mroczny Rycerz
8
Nightwatching
10
Dzieci niebios
9
Deszcz
6
Źródło
7