Aktywność

Intrygantka (1964)

chory potentat Charles Richmond bardzo lubi swoją atrakcyjną włoską pielęgniarkę, Marię. Pielęgniarka z kolei zakochuje się w siostrzeńcu Charlesa, Anthonym, który knuje sposoby na przejęcie kontroli nad majątkiem wujka.

Porządek w FDB FILMY

Witam zainteresowanych. Dzień dzisiejszy znalazłem na CDA film pt. Wakacje z 1938 roku. Chciałem najpierw sprawdzić opis filmu wpisałem w FDB w wyszukiwarce Wakacje a tam wyskoczyły różne wakacje tylko nie te. Czy na pierwszym miejscu nie powinien znajdować wpisaną kwestię a dopiero dalej tytuły rozszerzone. Nie jestem w tym oblatany a na naukę trochę za późno (stary grzyb jestem). Czy można w FDB ustawić sortowanie filmów w wyszukiwarce?

Anna (2019/II)

Powiem tak nie nudziłem się oglądając film. Szkoda tylko że dzwiękowcy się nie popisali nawet w słuchawkach marny dzwięk. Wasi koledzy z lat 50-tych, 60-tych byli od was o niebo lepsi.

Ballada o Małym Jo (1993)

Po wyrzuceniu z domu młoda kobieta postanawia przebrać się za mężczyznę, aby przetrwać na bezwzględnym Dzikim Zachodzie.

Okręt głupców (1960)

Podczas drugiej wojny światowej porucznik Rip Crandall, który przed wojną był żeglarzem, obejmuje dowództwo nad żaglowcem USS Echo w ramach tajnej misji na wodach patrolowanych przez japońskie okręty wojenne.

Inwazja: Bitwa o Los Angeles (2011)

Moja ocena dla tego filmu to 6/10. Do połowy filmu nie widziałem obcych tylko latanie wojaków tam i z powrotem trochę wybuchów. Na dziś wystarczy oglądanie jakoś nie mnie wciąga, a trzepanie obrazem – nie zdążysz ogarnąć jednego kadru a już jesteś w szóstym. W każdym bądź razie do filmu "Na skraju jutra" to mu daleko. Nota sześć dla tego filmu to i tak jest za dobra.

Proszę czekać…