Grzegorz Borowiecki

@Grzegorz_Borowiecki

Ocenione filmy

663 Osoby
Filtruj oceny
Django
10
Atlas chmur
6
Uprowadzona 2
5
Yuma
9
Prometeusz
1
Nietykalni
10
Thor
1
Pi
10
Czarny łabędź
10
Armageddon
7
Harry Angel
9
Psy
8
Amores perros
5
Juno
10
Frost/Nixon
10

Proszę czekać…