grzybek
grzybek

grzybek

@grzybek

Pozdro

Punkty
0 za dodawanie
Poprawność dodawania
Z ostatnich 30 dni: brak danych
Z ostatniego roku: brak danych
Dołączył
kwiecień 2006
Ostatnio ocenione Filmy Osoby
Aktywność
Jak to jest mozliwe? To jakis przekret!!!! FDB.PL

> the_foe o 2006-06-21 10:36:48 napisał:
>
> nikt w tej dyskusji nie zwala winy na weryfikatorow.

może nie w tej, ale w wielu innych była mowa o wolno sprawdzanych treściach ;) A co do chamstwa ;) to skoro trzeba długo czekać na sprawdzenie filmu, nawet tydzień czy dwa, to jak inaczej można nazwać zawijanie komuś nowych filmów po chwili od zweryfikowania? Tym bardziej że ludzie czasem naprawdę czekają na to, aż ich filmy zostaną zweryfikowane i już po chwili dodają treści. Chyba możesz się domyślić, jak się czuje taka osoba, która patrzy po kilkudziesięciu minutach od zweryfikowania i widzi, że wszystkie 'łatwe' treści zostały dodane.

> pod warunkiem ze ktokolwiek, komu zalezy na rozwoju portalu bedzie mial takie
> same poglady. Nie sadze. Pelne URL rzeczywiscie bylyby skuteczne, ale
> utrudnialoby to wpisywanie danych starym filmom. Ja na przyklad wpisuje dane po
> kolei (w dol). Jest wiele "pojedynczych" dziur. Uzupelnienie ich stanie sie
> trudne w tym przyoadku.

Może i wpisywanie danych do starych filmów byłoby utrudnione, jednak zawsze pozostaje katalog, przynajmniej wymagałoby to trochę wysiłku, bo teraz każdy idzie na łatwiznę. Poza tym prędzej czy później te 'dziury' w starych filmach zostaną uzupełnione i pozostaną nieliczne niedobitki.

PLAKATY - UAWGA!!! FDB.PL

> wolfie o 2006-06-21 10:47:29 napisał:
>
> Zastanowiłam mnie jedna rzecz, otóz wiele filmów (czytaj bardzo dużo) jest
> produkowana tylko na rynek dvd i vhs.
> Czyli mam rozumieć,że na fdb nie będzie do nich plakatów?

jeżeli jako typ filmu będzie video, to możesz dodać okładkę DVD. W uwagach napisz że typ filmu to video, aby uniknąć odrzucenia :P i powinno być oki

Jak to jest mozliwe? To jakis przekret!!!! FDB.PL

Widzę, że rozgorzała niezła dyskusja ;) Od siebie dodam tyle, że wiem ile trzeba czasem czekać na zweryfikowanie filmu i dlatego takie dodawanie treści do nie swoich filmów to po prostu chamstwo. W najgorszym okresie było to 2 tygodnie czekania, później prawie wyszliśmy na prostą, ale teraz zaczął się konkurs i leżą tysiące filmów. Tym razem niekoniecznie musicie zwalać całą winę na weryfikatorów, najstarszy film jest z 16 czerwca, a do zweryfikowania czeka już ponad 10k :P
Ale wracając do tematu… Taka kłótnia do niczego nie doprowadzi, problem i tak będzie istniał. Są trzy opcje rozwiązania go. Pierwsza to wspomniana wcześniej parodniowa blokada dodawania treści do nowych filmów dla osób trzecich. Natomiast druga, znacznie moim zdaniem prostsza do wykonania, to wczytywanie filmów tylko na podstawie pełnych URL, wraz z tytułem, a nie tylko na podstawie id. Ostatnia opcja jest taka, że pojawiłby się punkt w regulaminie dodawania, mówiący że nie można dodawać przez 2 dni treści do nowych filmów. Dodatkowo gdzieś przy nowym filmie pojawiałaby się data dodania. Osoby poszkodowane zgłaszałaby się gdzie trzeba, a za złamanie tego punktu byłoby -100, bądź w ostateczności -50 xD Problem na pewno by się rozwiązał.

Proszę czekać…