micamic
micamic

micamic

@micamic

Płeć
Mężczyzna
Data urodzenia
1977-09-30 (45 lat)
Lokalizacja
Polska
Punkty
104 za dodawanie
Poprawność dodawania
Z ostatnich 30 dni: brak danych
Z ostatniego roku: brak danych
Dołączył
listopad 2010 ( ostatnia wizyta)
Ostatnio ocenione Filmy Osoby
American Ultra
3
Biutiful
9
Miasto 44
8
Projekt Lazarus
3
Ex Machina
9
Lucy
3
Dawca pamięci
4
Miasta miłości
9
Na skraju jutra
7
Oculus
6
Szkoła życia
3
Dotknięcie mroku
5
Moon
8
Contracted
7
Gra o wszystko
7
Stoker
7
Do obejrzenia
Aktywność
American Ultra (2015)

Strata czasu – Dla mnie kompletne brednie, za stary chyba już jestem, film pewnie dla młodszego pokolenia. Totalna pustka, która udaje, że nie jest pustką.

Biutiful (2010)

Genialny – Trzeba się uzbroić w dużo czasu i cierpliwości, aby przebrnąć przez ten film, ale opłaca się. Kilka krótkich scen czyni z filmu niemal dzieło sztuki, ale one miały sens trzeba obejrzeć cały, nadmiernie rozciągnięty film. Iñárritu dba o takie szczegóły jak odgłos bicia serca córki, kiedy przytula się do ojca, przelotne ujęcia w lustrach itp. Bardzo smutny ale jednak zakończenie niesie jakąś iskierkę pozytywnego przesłania. Dla mnie 9/10

Inara, the Jungle Girl (2012)

Big pile of shit – W życiu nie widziałem tak strasznego bullshitu ! Oglądnąłem do końca przy pomocy fast forward 4x tylko dlatego, bo nie mogłem uwierzyć w to co widzę, spodziewałem się jakiegoś twistu, przejścia w pastisz. To jest totalna amatorszczyzna bez odrobiny talentu lub polotu! Dobra rada, omijać z daleka, chyba, że ktoś chce pooglądać laski w bikini biegające po lesie i wymachujące mieczami.
Ale ostrzegam, na goliznę nie ma co liczyć :D

Proszę czekać…