rodimus007
rodimus007

rodimus007

@rodimus007

Płeć
Mężczyzna
Data urodzenia
1983-01-30 (39 lat)
Punkty
0 za dodawanie
Poprawność dodawania
Z ostatnich 30 dni: brak danych
Z ostatniego roku: brak danych
Dołączył
grudzień 2010 ( ostatnia wizyta)
Ostatnio ocenione Filmy Osoby
Do obejrzenia
Aktywność
Black Adam (2022)

Ooo cholera. Czarny adam… że czarny, i jest łysy. Łysy jak kula bilardowa z numerem osiem. O ja pierdole on jest łysy i czarny. On zawsze miał czarna czuprynę na głowie. Albo ci idioci z DC już tak często masturbują się że krew od płyneła im z głów do odcisków na dłoniach.
DC dało nam swietnego Człowieka ze stal, Batman vs Superman, i inne oraz najwarzniejsza produkcję od DC-Comics nie kwestionowanego mistrza czyli Zack Snyder’s Justice League. Disney ma po prostu szybszy przerób. Ale to już sie skończyło. A Czarny Adam to faktycznie gniot tak jak Aquaman.

Blondynka (2022)

No cóż Merlin to podobno specjalny ewenement kina tamtych lat. Czasami silna, czasami roztropna, czasami krwiaka w Vegas, innym razem czuła… A jak określić ta ekranizacje i kogo winić czy aktorkę czy reżysera, wiadomo jest pierwsze ten Domnic to lamus od pornosów. A i inwestor no niestety nie szasta kasą w przypadku pełno metrażówek, jeszcze nie zrobili dobrego filmu na licencji i nic nie zapoczątkowali godnego wspomnienia. Ana de armas jak zaświeciła w Blade runner jako Joy byt wirtualny ale mający wpływ na "Antka" . zabłysnęła otwartością swego ciała. I w niewielu momentach ekspresyjnością twarzy i ciała. No i powtórzyła to samo wtym filmie tyle ze na większa skale (więcej cyców więcej golizny) wszak że to osoba urodzona i wykształcona w Kubie. Fakt ma śliczną buzie no i te szałowe oczy. Ale do aktorstwa trzeba jeszcze umiaru, cierpliwości. Oraz powinna się kumplować z Sharon Stoune, z modelki od ubrań do gwiazdy. Czyli to taka Cindy Crouford aby capnąc jakiegoś bogacza za kieszń a potem walić kino. To nie jest aktorka pełnej klasy..

Predator: Prey (2022/I)

Słabe kostiumy, bardzo słabe wygladają jakby je kupili w markecie.

Proszę czekać…