Rossellinique
Rossellinique

Rossellinique

@Rossellinique

Punkty
84 za dodawanie
Poprawność dodawania
Z ostatnich 30 dni: brak danych
Z ostatniego roku: 100,0% (3 treści)
Dołączył
grudzień 2014 ( ostatnia wizyta)
Ostatnio ocenione Filmy Osoby
Listy

Ulubione

Ulubione

Do obejrzenia

Rozwiązane quizy
Aktywność
Tapie (2023)

Myślę, że wart obejrzenia. Tapie był ciekawym człowiekiem, bardzo pomysłowym i upartym czasami za bardzo zdecydowanym by osiągnąć to co chce za niemal wszelką cenę. Nie znałam tej postaci wcześniej nie mam więc pojęcia na ile dobrze ten serial ukazuje realne życie bohatera, ale jeśli chodzi o wygląd to aktorów dobrali znakomicie.

Glenn Close uważa, że Oscar dla Gwyneth Paltrow za "Zakochanego Szekspira" nie ma sensu

@Chemas Ranga Oscarów mam wrażenie, że jednak spada ostatnimi latami, poprzez przeróżne mniejsze lub większe skandale. Reklamy, aż tak mi nie przeszkadzają, czasem dzięki nim przypomnę sobie, że coś chciałam obejrzeć albo o czmyś ciekawym się dowiem, ale z kolei omijam zwiastuny, bo często po ich obejrzeniu nie widzę sensu oglądania całego filmu skoro mi go skrócili dokładnie, a w przypadku filmu akcji czy z efektami pokazali wszystkie najlepsze sceny.

Glenn Close uważa, że Oscar dla Gwyneth Paltrow za "Zakochanego Szekspira" nie ma sensu

Dlatego dla mnie nagrody nie mają żadnego znaczenia. Nigdy się nimi nie sugeruję przy wyborze filmu, a wręcz odwrotnie, gdy coś jest 'oscarowe' to prędzej ominę, bo za często się nacięłam.
Nie zmienia to jednak faktu, że pewnie te nieszczęsne nagrody gdzieś tam dla kogoś mają znaczenie i mogą mieć wpływ na 'wartość' aktora więc słabo i przykro gdy komuś ją odebrano bo ktoś miał znajomości. Ale rzeczy takie ciężko udowodnić i myślę, że dziś to już to naprawdę nie ma co tej konkretnej sytuacji rozpatrywać.

Proszę czekać…