Sugestie
Dodaj film
Zaloguj się
Załóź konto
Zaloguj się
Wiadomości
Obejrzyj online
Filmy
Katalog filmów
Repertuar kin
Premiery i zapowiedzi
Ranking filmów
Zwiastuny
Nagrody
Galerie filmowe
Dodaj film
TV
Katalog seriali
Program TV
Ranking seriali
Społeczność
Forum dyskusyjne
Listy użytkowników
Ranking użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Poradniki dodającego
Quizy
semene
Ocenione filmy
31
Ocenione filmy
Ocenione osoby
Filtruj oceny
Tytuł
Kraj
Afganistan
Albania
Algieria
Andora
Angola
Anguilla
Antarktyda
Antigua i Barbuda
Antyle Holenderskie
Arabia Saudyjska
Argentyna
Armenia
Australia
Austria
Austro-Węgry
Azerbejdżan
Bahamy
Bahrajn
Bangladesz
Barbados
Belgia
Belize
Benin
Bermudy
Bhutan
Białoruś
Birma
Boliwia
Bośnia i Hercegowina
Botswana
Brazylia
Brunei
Brytyjskie Wyspy Dziewicze
Bułgaria
Burkina Faso
Burundi
Chile
Chiny
Chorwacja
Cypr
Czad
Czarnogóra
Czechosłowacja
Czechy
Dania
Demokratyczna Republika Konga
Dominika
Dominikana
Dżibuti
Egipt
Ekwador
Erytrea
Estonia
Eswatini
Etiopia
Fidżi
Filipiny
Finlandia
Francja
Gabon
Gambia
Ghana
Gibraltar
Grecja
Grenada
Grenlandia
Gruzja
Gujana
Gwatemala
Gwinea
Gwinea Bissau
Gwinea Równikowa
Haiti
Hiszpania
Holandia
Honduras
Hongkong
Indie
Indonezja
Irak
Iran
Irlandia
Islandia
Izrael
Jamajka
Japonia
Jemen
Jordania
Jugosławia
Kambodża
Kamerun
Kanada
Katar
Kazachstan
Kenia
Kirgistan
Kiribati
Kolumbia
Komory
Kongo
Korea Północna
Korea Południowa
Kosowo
Kostaryka
Kuba
Kuwejt
Laos
Lesotho
Liban
Liberia
Libia
Liechtenstein
Litwa
Luksemburg
Łotwa
Macedonia Północna
Madagaskar
Makau
Malawi
Malediwy
Malezja
Mali
Malta
Maroko
Martynika
Mauretania
Mauritius
Meksyk
Mikronezja
Mołdawia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepal
Niemcy
Niger
Nigeria
Nikaragua
Norwegia
Nowa Zelandia
NRD
Oman
Pakistan
Palau
Palestyna
Panama
Papua-Nowa Gwinea
Paragwaj
Peru
Polinezja Francuska
Polska
Portoryko
Portugalia
Republika Środkowoafrykańska
Republika Zielonego Przylądka
RFN
Rosja
RPA
Rumunia
Rwanda
Saint Kitts i Nevis
Saint Lucia
Saint Vincent i Grenadyny
Salwador
Samoa
San Marino
Senegal
Serbia
Serbia i Czarnogóra
Seszele
Sierra Leone
Singapur
Słowacja
Słowenia
Somalia
Sri Lanka
Sudan
Sudan Południowy
Surinam
Syria
Szwajcaria
Szwecja
Tadżykistan
Tajlandia
Tajwan
Tanzania
Timor Wschodni
Togo
Tonga
Trynidad i Tobago
Tunezja
Turcja
Turkmenistan
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Urugwaj
USA
Uzbekistan
Vanuatu
Watykan
Węgry
Wenezuela
Wielka Brytania
Wietnam
Włochy
Wybrzeże Kości Słoniowej
Wyspy Marshalla
Wyspy Owcze
Wyspy Salomona
Wyspy Świętego Tomasza i Książęca
Zambia
Zimbabwe
Zjednoczone Emiraty Arabskie
ZSRR
Gatunek
Akcja
Animowany
Biograficzny
Dla dorosłych
Dokumentalny
Dramat
Erotyczny
Etiuda
Familijny
Fantasy
Film-Noir
Historyczny
Horror
Komedia
Kostiumowy
Krótkometrażowy
Kryminał
Musical
Muzyczny
Niemy
Obyczajowy
Paradokument
Przygodowy
Romans
Sci-Fi
Sportowy
Sztuki walki
Thriller
Western
Wojenny
Ocena
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
do
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Rok
1888
1889
1890
1891
1892
1893
1894
1895
1896
1897
1898
1899
1900
1901
1902
1903
1904
1905
1906
1907
1908
1909
1910
1911
1912
1913
1914
1915
1916
1917
1918
1919
1920
1921
1922
1923
1924
1925
1926
1927
1928
1929
1930
1931
1932
1933
1934
1935
1936
1937
1938
1939
1940
1941
1942
1943
1944
1945
1946
1947
1948
1949
1950
1951
1952
1953
1954
1955
1956
1957
1958
1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970
1971
1972
1973
1974
1975
1976
1977
1978
1979
1980
1981
1982
1983
1984
1985
1986
1987
1988
1989
1990
1991
1992
1993
1994
1995
1996
1997
1998
1999
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
do
2027
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
1899
1898
1897
1896
1895
1894
1893
1892
1891
1890
1889
1888
Typ filmu
Film
TV
Wideo
Serial
Mini serial
Odcinek
Sezon
Pokaż filmy
Wczytywanie...
Matrix
10
2009-01-11
Wczytywanie...
Władca Pierścieni: Powrót Króla
10
2009-01-11
Wczytywanie...
Władca Pierścieni: Dwie Wieże
10
2009-01-11
Wczytywanie...
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
10
2009-01-11
Wczytywanie...
Braveheart – Waleczne serce
10
2009-01-11
Wczytywanie...
Księżna
8
2009-01-11
Wczytywanie...
Bar "Atlantic"
10
2009-01-11
←
1
2
→
Zamknij modal