tarkan18
tarkan18

tarkan18

@tarkan18

Punkty
896 za dodawanie
Poprawność dodawania
Z ostatnich 30 dni: brak danych
Z ostatniego roku: brak danych
Dołączył
kwiecień 2006
Ostatnio ocenione Filmy Osoby
Aktywność
U Pana Boga za piecem (1998)

Dobre, dobre… – Bardzo polecam wszystkim film. Popatrzmy, jak w małej przygranicznej mieścinie toczy się życie. Wiele elementów codzienności zostało 'ubarwionych', ale efekt jest doskonały.
Odmawianie pokuty spowiedzi przez komórkę, siostry zakonne jeżdżące na tandemie, czy ubijanie nogami kapusty kiszonej znajdującej się w beczce, to tylko niektóre z humorystycznych akcji… a pełno tego w tym filmie. Piekna muzyka, prawdziwe polskie krajobrazy i kreacje postaci z kresów. Nie mamy się czego wstydzić. Nie znam komedii Jacka Bromskiego, po obejrzeniu któej powiedziałbym – stracone pieniądze. Duże brawa!!!

Omen (2006)

Czy warto obejrzeć…??? – Wczoraj byłem na tym w kinie… Myślałem, że ze względu na szeroką akcję promocyjną filmu w Internecie, nacisk na datę 06/06/06, film będzie bardziej trzymający w napięciu. Akcja obejmuje praktycznie tylko jeden wątek i dotyczy rodziny, w której zaadoptowane zostało dziecko – szatan.
Co mnie zdziwiło, w niektórych trailerach można było zobaczyć ludzi przybijających do swoich domów krzyże – byłem bardzo ciekawy, dlaczego tak się dzieje i miałem nadzieję, że ten motyw zostanie dokładnie pokazany w produkcji – niestety, ku mojemu zdziwieniu, nie było tego.
Nie oglądałem pierwszej wersji z lat 70’, więc ogólnie uznałem, że film jest dobry, trzyma w napięciu. Natomiast wiem od ludzi, którzy oglądali wcześniejsze wersje, że jest dokładnym odwzorowaniem swojego poprzednika – …przecież to remake.
Podsumowując – jeśli ktoś nie widział go wcześniej, tak jak ja, warto go obejrzeć.

chopaki, ale wam ta weryfikacja wolno idzie. FDB.PL

Ja też chciałbym dodać, że weryfikacja jest bardzo wolna. Brakuje osób weryfikujących, czy jakiś inny problem?? W takim tempie szybko porządnej bazy nie zbudujemy…

Proszę czekać…