Ocenione filmy

865
Filtruj oceny
Wielka ucieczka
9
Dyktator
10
Amadeusz
9
Rashômon
9
Dogville
10
Manderlay
4
Avatar
1
Europa
8
Lista Schindlera
4
Ścieżki chwały
10
Ojciec chrzestny
9
Zielona mila
5
Piękny umysł
4
Kod da Vinci
5
Ludzkie dzieci
9
Infiltracja
6
Wzgórze nadziei
7