Fabularnie i aktorsko film bardzo słaby, ale gore ma bardzo dobre, scena z latającym "sprzętem" mnie rozwaliła xD
Musieli sporo zapłacić De niro, ze zgodził się zagrać w tak chamskiej komedii, ledwie parę razy się zaśmiałem, smutne ze przeminęły dawne prawdziwe komedie.
Kontynuacja po latach nie odstaje od 1 części, dalej utwory dają sporo radości.
Proszę czekać…