Dużo ciemności, ulewne deszcze, akcje często hałotyczne, niewyrażny obraz scen, oprawa muzyczna typowa dla danego kraju gdzie powstał film. Dlaczego wojsko nieużyło ciężkiej broni to sam niewiem – sam stwór dość ciekawy, jednak odgłosy stwora podobne do Godzilii.
Obejrzec i zapomnieć film totalnie nieprzypadł mi do gustu.
Zgadzam się tutaj z licznymi komentarzami film przeciętny ledwo co oglądnąłem.
Proszę czekać…