Nowe fakty o Rambo 5

Rambo 5 (2009)

Niedawno informowaliśmy was o nowych szczegółach dotyczących fabuły filmu Rambo 5, który dostał zielone światło na produkcję. W weekend zaś pojawiły się kolejne rewolucyjne informacje. Obraz będzie luźno bazował na powieści pt. Hunter autorstwa Jamesa Byrona Hugginsa. Prawa do niej kilka lat temu kupił Sylvester Stallone.

Zapraszamy do przeczytania uaktualnionej wersji fabuły filmu Rambo 5.

Fabuła obrazu będzie mniej więcej taka:

Gdzieś za północnym kole podbiegunowym szaleje bestia. Jej ofiarą padają pracownicy tajnej jednostki wojskowej i żandarmi. John Rambo i jego 22-letni partner od polowań, Beau Brady nie mogą odmówić. Wkrótce przekonują się, że nie polują na zwierze a na nieudany eksperyment genetyczny: półczłowieka, półzwierze. Bestia jest połączeniem ludzkiego sprytu, zwierzęcej dzikości oraz prehistorycznej niezwykłej mocy. Do pomocy im wyznaczony zostaje specjalny oddział wojskowych komandosów. Ale czy właściwie tą bestie można zabić?

Przyznamy szczerze, iż wygląda ona na mocno naciąganą. Najwyraźniej również producenci postanowili iść w kierunku SF. Obraz ma wyglądać jak popularne filmy akcji z lat 80-tych, w których mieszano akcję z elementami fantasy. Zobaczymy, co teraz z tego wyjdzie.

Źrodło: www.slashfilm.com


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux