"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe fakty o Rambo 5 2

Niedawno informowaliśmy was o nowych szczegółach dotyczących fabuły filmu Rambo 5, który dostał zielone światło na produkcję. W weekend zaś pojawiły się kolejne rewolucyjne informacje. Obraz będzie luźno bazował na powieści pt. Hunter autorstwa Jamesa Byrona Hugginsa. Prawa do niej kilka lat temu kupił Sylvester Stallone.

Rambo 5 (2009)

Zapraszamy do przeczytania uaktualnionej wersji fabuły filmu Rambo 5.

Fabuła obrazu będzie mniej więcej taka:

Gdzieś za północnym kole podbiegunowym szaleje bestia. Jej ofiarą padają pracownicy tajnej jednostki wojskowej i żandarmi. John Rambo i jego 22-letni partner od polowań, Beau Brady nie mogą odmówić. Wkrótce przekonują się, że nie polują na zwierze a na nieudany eksperyment genetyczny: półczłowieka, półzwierze. Bestia jest połączeniem ludzkiego sprytu, zwierzęcej dzikości oraz prehistorycznej niezwykłej mocy. Do pomocy im wyznaczony zostaje specjalny oddział wojskowych komandosów. Ale czy właściwie tą bestie można zabić?

Przyznamy szczerze, iż wygląda ona na mocno naciąganą. Najwyraźniej również producenci postanowili iść w kierunku SF. Obraz ma wyglądać jak popularne filmy akcji z lat 80-tych, w których mieszano akcję z elementami fantasy. Zobaczymy, co teraz z tego wyjdzie.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

drfalck

Teraz widać jak sterydy topią mózg :)

A do walki z zombiakami już tylko krok. Zgadzam się z przedmówcami. Stara gwardia powoli schodzi na psy, a szkoda :(

Tomassh

R.I.P. John Rambo… :/

dannyXXX

4ka jeszcze dala rade ale kiedy slysze o czyms SF to zle mi sie robi.

Santanico

całkowicie się z Tobą zgadzam.to już nie będzie Rambo…a szkoda bo "John Rambo" wbrew pozorom to dobry film i liczyłem,że jeśli będzie część 5ta to zaskoczy mnie tak miło jak czwórka

Proszę czekać…