Kolejny remake Kinga? 0

Pojawiła się informacja o planowanym remakeu filmu Dzieci kukurydzy z 1984 roku.

Dzieci kukurydzy

Notka ta pojawiła się w jednym z artykułów poświęconych filmowi Droga. Zawarta tam była informacja o tym, że Weinstein Company zaklepało już scenarzystę Ehrena Krugera do adaptacji powieści Stephena Kinga.

Kruger znany jest z takich filmów jak The Ring, czy Nieustraszeni bracia Grimm .

Dzieci kukurydzy to horror, który powstał w 1984 na podstawie opowiadania Stephena Kinga. Do tej pory powstało sześć sequeli filmu, ostatni w 2001 roku i według widzów jest to najgorsza część cyklu.

Już wcześniej miały powstać remaki słynnego film, lecz jak do tej pory nic z tego nie wynikło. Tym razem, też zapowiada się tylko typowa plotka, ponieważ Weinstein Company już kilkukrotnie zapowiadało odtworzenie takich filmów jak. Telepaci, czy Hellraiser, a już od tych obietnic minęło kilka lat.

Stephen KingStephen King

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Vermin

Jak dla mnie to mogą sobie planować i niech na tym poprzestaną. Osobiście jakoś nie chce remaku tego filmu, może dla tego że oryginał bardzo mi się podoba. Zresztą mogliby już trochę spasować z ilością powtórek. Za dużo tego ostatnio.

Czechu

Weinsteinowie, jeszcze nie rozpoczęli produkcji, tylko na razie wszystko jest w planach, tak jak Ronaldinho napisał, oni ciągle tylko planują, podają kolejnych twórców filmu, a po kilku miesiącach jest wiadomość o zmianie ekipy,takie błędne koło :)

Tomassh

"Chodzą plotki, że ma powstać remake słynnego filmu Dzieci Kukurydzy"? Ja myślalem, że ten film jest już w fazie produkcji :P jakiś czas temu już były o tym wiadomości…

Ronaldinho

Nad Hellraiserem są prace pre-pre produkcyjnie, dwóch już wcześniej zatrudniowych reżyserów odeszło od projektu, przy "Telepatach" pamiętam, że były newsy, że Darren Lynn Bousman ma nakręcić, ale coś ucichło. Natomiast "Dzieci kukurydzy", rok czy dwa lata temu planowano chyba na potrzeby telewizji zrealizować. Już mi się przypomniało, sam pisałem o tym, Weinsteinowe już od kilku lat o tym myślą:
http://wiadomosci.fdb.pl/823-czy-powstanie-remake-horroru-dzieci-kukurydzy
http://wiadomosci.fdb.pl/2192-powstanie-remake-dzieci-kukurydzy
http://wiadomosci.fdb.pl/5213-sci-fi-produkuje-dzieci-kukurydzy

Proszę czekać…