Znamy następcę Mr. T

Mr. T i Quinton "Rampage" Jackson

W najnowszej odsłonie filmu Drużyna A sierżantem Bosco Albertem "B.A." Baracusem ma zostać Quinton "Rampage" Jackson. Jest to były znany bokser i zapaśnik, występujący w serii MMA, która preferuje mieszane style walki. Jackson jak do tej pory miał kilka mało znaczących ról więc teraz ma szansę zaistnieć jako aktor pierwszoplanowy.

Jak podają zagraniczne portale, jest to jak do tej pory jedyny pewniak jeżeli chodzi o obsadę filmu. Mówiło się już od dłuższego czasu, że to właśnie Jackson będzie następcą Mr. T. Reżyserem jest Joe Carnahan.

serialowa Drużyna Aserialowa Drużyna A

Film kręcony będzie w Vancouver dokąd zjeżdżają potencjalni odtwórcy kolejnych ról. "Rampage" pojawił się na miejscu w piątek, gdzie przez następne sześć tygodni będzie uczestniczył w zdjęciach do filmu. W Kanadzie zauważono także Bradleya Coopera oraz Liama Neesona, którzy również mają uczestniczyć w produkcji.

Drużyna A będzie to kinowa wersja bijącego rekordy popularności komediowego serialu TV. Opowiada o Grupie weteranów wojny w Iraku, która zostaje wrobiona w zabójstwo i postanawia za wszelka cenę odzyskać dobre imię.

20th Century Fox premierę planuje na 11 czerwca 2011 roku