Znamy następcę Mr. T 4

W najnowszej odsłonie filmu Drużyna A sierżantem Bosco Albertem "B.A." Baracusem ma zostać Quinton "Rampage" Jackson. Jest to były znany bokser i zapaśnik, występujący w serii MMA, która preferuje mieszane style walki. Jackson jak do tej pory miał kilka mało znaczących ról więc teraz ma szansę zaistnieć jako aktor pierwszoplanowy.

Mr. T i Quinton "Rampage" Jackson

Jak podają zagraniczne portale, jest to jak do tej pory jedyny pewniak jeżeli chodzi o obsadę filmu. Mówiło się już od dłuższego czasu, że to właśnie Jackson będzie następcą Mr. T. Reżyserem jest Joe Carnahan.

serialowa Drużyna Aserialowa Drużyna A

Film kręcony będzie w Vancouver dokąd zjeżdżają potencjalni odtwórcy kolejnych ról. "Rampage" pojawił się na miejscu w piątek, gdzie przez następne sześć tygodni będzie uczestniczył w zdjęciach do filmu. W Kanadzie zauważono także Bradleya Coopera oraz Liama Neesona, którzy również mają uczestniczyć w produkcji.

Drużyna A będzie to kinowa wersja bijącego rekordy popularności komediowego serialu TV. Opowiada o Grupie weteranów wojny w Iraku, która zostaje wrobiona w zabójstwo i postanawia za wszelka cenę odzyskać dobre imię.

20th Century Fox premierę planuje na 11 czerwca 2011 roku

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Czechu

Dokładnie, to jest raczej na zasadzie zatrudnimy człowieka o podobnym wyglądzie i tyle, raczej nie zostanie to zapamiętane jako wybitna bądź charakterystyczna rola:)

Adam_Siennica

Niestety wątpię – Mr T był jednak oryginalny i niepowtarzalny a Jackson będzie po prostu udawać jego i tyle.

Maciek_Przybyszewski

No fakt, podobieństwo jest, ale czy będzie tak samo charakterystyczny jak Mr.T?

cashub

Nawet podobny, tylko troche wychudzony na tej fotce…

Proszę czekać…